Вітаємо з Днем науки — професійним святом науковців України!

18 травня 2018 року

 

Шановні науковці, викладачі, 
майбутні вчені – аспіранти та студенти!
День науки — це свято вшанування наукових традицій і досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання.
     Корифеї науки нашого університету, їх молоді талановиті послідовники докладають чимало зусиль для розвитку науково-технічного потенціалу держави. Вченими університету лише за минулий рік розроблено 116 нових елементів і параметрів технологій, 85 видів устаткування, 8 складових – живильних середовищ, консервів харчового напряму і т.ін.
     Це – заслуги наших визнаних вчених: Валерія Кашпарова, Миколи Стародуба, Сергія Зібцева, Віталія Лисенка, Петра Лакиди, В’ячеслава Ловейкіна, Семена Танчика, Миколи Патики, Геннадія Голуба, Івана Ковальчука, Юрія Сухенка, Миколи Цвіліховського, Лариси Баль-Прилипко та багатьох-багатьох інших.
     Наші молоді науковці гідно продовжують традиції старших поколінь. Молоді науковці Алла Дудник, Тарас Лендєл, Олександр Колодяжний, Тетяна Іванова, Андрій Білоус, Олександр Кушніренко, Марина Галат, Максим Павленко, Юрій Ромасевич, Ірина Вороненко, Сергій Грищенко, Ольга Кравченко, Богдана Леонова, Віталій Савченко відзначені державними нагородами.
     Безумовно, наукові традиції в нашому університеті повинні бути збережені і продовжені. Разом з тим ми мусимо ще більше дбати про інноваційний розвиток держави, налагоджувати співпрацю з бізнесом, активніше співпрацювати з міжнародними науковими виданнями. Маємо зробити все для розвитку фундаментальних досліджень та інноваційної діяльності, забезпечення участі науковців у міжнародних проектах, оновлення матеріально-технічної бази та підвищення соціального статусу науковців.
Знаково, що це свято ми відзначаємо напередодні 120-річниці з дня заснування нашого університету.
Ректорат вітає всіх вчених, дослідників, студентство з професійним святом! Бажаємо, дорогі колеги, міцного здоров’я, щастя, творчої наснаги, великих перемог і відкриттів задля добробуту українського народу, 
в ім’я розвою України
.
З води і роси!
З повагою,
ректор НУБіП України  Станіслав Ніколаєнко
 
Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook