«Фестиваль студентської науки – 2018» в ННІ лісового і садово-паркового господарства: пліч-о-пліч наука і молодь

15 травня 2018 року

     У навчально-науковому інституті лісового і садово-паркового господарства в рамках VII «Фестивалю студентської науки НУБіП України − 2018» відзвітували студентські наукові гуртки.

     Урочисте засідання відкрив директор науково-дослідного інституту лісівництва та декоративного садівництва Василишин Р.Д. Він наголосив, що в Україні лише незначна частина населення займається науковою діяльністю. Тому великі сподівання покладаються на нинішню молодь. Адже багато вчених зі світовими іменами зробили свої найважливіші винаходи саме в молодому віці.

  

     Із вітальним словом до гуртківців звернулася голова Спілки молодих вчених Марина Галат. Серед суддівської колегії, яка оцінювала результати діяльності гуртківців, були представники Спілки молодих вчених юридичного факультету, Української лабораторії якості та безпеки продукції АПК, Ради аспіратів факультету захисту рослин, біотенології та екології, факультету інформаційних технологій і представники студентського наукового клубу.

     Усього взяло участь у презентуванні своїх наукових досягнень 14 наукових гуртків.

  

  

     Члени журі та гості брали активну участь в обговоренні діяльності наукових гуртків ННІ лісового і садово-паркового господарства. Оцінювали роботу за трьома критеріями: змістовне наповнення, результативні показники проведеної роботи та стратегії розвитку.

  

     Гурткова робота характеризувалася проведенням та участю у різноманітних заходах, серед яких науково-практичні конференції, семінари, «круглі столи», зустрічі з видатними особистостями, створення фітокомпозицій, майстер-класи, волонтерство. Більшість розробок гуртківці активно висвітлювали у наукових публікаціях.

     За результатами голосування визначилась трійка найкращих. Отож, перше місце посів гурток «Таксатор», друге – гурток «Відтворення лісів та декоративне розсадництво», третє – гурток біологів-мисловствознаців.

Вітаємо переможців!

Сергій Ковалевський,
голова спілки молодих вчених
ННІ лісового і садово-паркового господарства

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook