Команда НУБіП України – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія»

26 квітня 2018 року

     НУБіП України 23-25 квітня приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Хімія» для спеціальностей технологічних, інженерно-будівельних, транспортних, екологічних, медичних, аграрних і ветеринарних вищих навчальних закладів.

     Організаційний комітет дружно зустрічав учасників Олімпіади з хімії. Гостей пригощали по-домашньому: чаєм, кавою печивом, цукерками та гарячими пиріжками. Смачно, раділи гості! Спочатку учасники Олімпіади вирішили теоретичні завдання дистанційного туру, який відбувся 2-4 квітня. За його результатами було зареєстровано 97 студентів для наступного етапу з 35 провідних вузів України. Вони приїхали з усіх куточків нашої країни. Приїхали спробувати свої сили студенти зі Львова, Харкова, Дніпра, Чернівців, Одеси, Запоріжжя, Умані, Житомира, Білої Церкви, Рівного, Івано-Франківська, Шостки, Тернополя, Миколаєва, Херсона, Сум, Чернігова, Черкас, Сєверодонецька і Кривого Рогу.

     Від ректорату молодь привітав проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, який зауважив, що НУБіП приймає ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії вже вдруге і побажав учасникам якнайкраще провести ці дні у Києві та вдало продемонструвати свої знання, навички і вміння у чесній боротьбі.

     23 квітня відбулася реєстрація всіх учасників Олімпіади. З урахуванням обсягів хімічної підготовки за різними спеціальностями та у ВНЗ різного спрямування, передбачається розподіл учасників олімпіади за чотирьома секціями:

  • за програмою загальної хімії – для інженерних, будівельних, транспортних, агроінженерних спеціальностей;
  • за програмою неорганічної, аналітичної, органічної хімії – для спеціальностей екологічних, аграрні науки та продовольство, технологічних;
  • за програмою неорганічної, аналітичної, органічної хімії – для спеціальностей медичних, ветеринарних, охорони здоров’я;
  • за програмою неорганічної, аналітичної, органічної, фізичної і колоїдної хімії – для хіміко-технологічних спеціальностей.

      Другий день Олімпіади розпочався з безкомпромісної боротьбі у теоретичному турі. Суть цих змагань була у вирішенні хімічних завдань щодо складання рівнянь реакцій хімічних процесів та розрахунку багаторівневих хімічних задач.