11 квітня - День відкритих дверей в НУБіП України для випускників шкіл Київщини

12 квітня 2018 року

11 квітня 2018 року економічний факультет гостинно приймав у стінах факультету майбутніх вступників, їх батьків та гостей.

 

 

Презентував факультет декан Анатолій Діброва, який коротко розповів про історію факультету, який має нещодавно святкував свої 65 років, можливості навчання на факультеті, його зв’язки з іншими вузами, зарубіжними партнерами, співпрацю з радою роботодавців.

Декан зупинився на особливостях формування навчальних планів, спеціальностях і спеціалізаціях, які відповідають сучасним реаліям ринку праці, наявності додаткових курсів та гуртків, виїзних практичних заняттях, що забезпечують формування майбутнього спеціаліста.

Cеред основних переваг навчання на факультеті є те, що навчальні плани і програми підготовки адаптовано до вимог провідних університетів США та ЄС, значна частина викладачів пройшла стажування в закордонних університетах, викладання навчальних дисциплін може проводитись англійською мовою, здійснюється практична підготовка студентів на базі передових вітчизняних та зарубіжних підприємств в країнах ЄС, на факультеті створено потужну матеріально-технічну базу, є можливість отримати подвійний диплом за програмою підготовки магістрів в НУБіП України та одному з провідних університетів ЄС.

Заступник голови студентської організації факультету, студентка економічного факультету 2 курсу 2 групи, Антоніна Мусій у своїй доповіді розповіла про напрями роботи студентської організації та організацію дозвілля студентів факультету та університету.

   В заключному слові декан Анатолій Дмитрович подякував гостям за візит, побажав успіхів і ще раз запросив до навчання на економічному факультеті. А далі всі поділилися, як то кажуть, за інтересами: відправилися з завідувачами кафедр на екскурсії до обраних підрозділів.

Анатолій Шиш
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook