В НУБіП успішно завершився І етап Всеукраїнської студентської олімпіади!

2 квітня 2018 року

     В університеті успішно підійшов до завершення І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 н.р., який проводився як з навчальних дисциплін, так і спеціальностей (спеціалізацій) у період з 5 лютого до 20 березня 2018 р. згідно з наказом ректора від 15.12.2017 р. № 1292.

      На всіх факультетах та ННІ університету та його кафедрах на І етапі усього було проведено 119 олімпіад, з яких:
    85 − з навчальних дисциплін,
     34 − спеціальностей (спеціалізацій).

 

    Організовували та забезпечували проведення І етапу олімпіади 95 кафедр університету.
    Участь у І етапі олімпіади взяли 3964 студентів університету, 345 з них стали переможцями (таблиця).
    Кращу організацію проведення та найбільш активну участь у І етапі олімпіади взяли студенти факультетів: економічного (884 студентів, з яких 43 стали переможцями), гуманітарно-педагогічного (621 студент, з них 36 переможців), агробіологічного (340 студентів, з них 42 переможця), аграрного менеджменту (312 студентів, 45 переможців), конструювання та дизайну (246 студентів, 43 переможці).

     Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 н.р.

Назва

навчальної дисципліни,

спеціальності (спеціалізації)

Імя та прізвище

переможців

Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Олег Литвиненко,

Людмила Павленко,

Юлія Красна

Водні біоресурси та аквакультура

Владислав Левадній,

Маргарита Горкава,

Ольга Дебела

Ветеринарна медицина

Руслан Заріцький,

Анна Волощук,

Ганна Ярова

Біологія тварин

Анна Донченко,

Марія Кравченко,

Софія Сардаєва

Економіка

Ірина Товстенко,

Світлана Моргун

Регіональна економіка

Тетяна Гайдученко,

Анна Костюк,

Антоніна Мусій

Економіка підприємства

Євгеній Василенко,

Яна Павленко,

Дмитрій Кулик

Фінансовий менеджмент

Вікторія Волянська,

Марина Бонковська,

Світлана Кубарська

Державні фінанси

Аліна Богатько,

Катерина Одарчук,

Наталія Лисенко

Інвестування

Павло Парасочка,

Євгенія Єрохіна,

Ілона Бойченко

Облік і оподаткування

Олеся Ковтуняк,

Юлія Степанюк

Фінанси, банківська справа та страхування

(Фінанси і кредит)

Катерина Одарчук,

Світлана Клименко,

Катерина Григоренко

Фінанси

Анастасія Герасимчук,

Ірина Тишук,

Олег Сухий

Страхова справа

Тетяна Гнатюк,

Вікторія Борсукевич,

Олег Кириченко

Податкова система

Олег Гусенко,

Світлана Клименко

Управлінський облік

Ангеліна Маріуца,

Юлія Степанюк,

Олена Кошовська

Статистика

Анастасія Галіцька,

Вадим Горобець,

Антоніна Мусій

Організація і методика аудиту

Євгеній Гужва,

Оксана Ковалевич,

Василь Швець

Банківська справа

Ірина Митрофанова,

Яна Пашук,

Євгенія Єрохіна,

Світлана Синиця

Економічна теорія

Тетяна Васильчук,

Анастасія Карпенко

Інна Марченко,

Агнеса Крупицька,

Діана Перникоза,

Вікторія Сирит

Маркетинг

Павліна Антіпова,

Олександра Соловйова-Рум`янцева,

Карина Єжак,

Анастасія Партика,

Марина Хоменко,

Анна Остапченко,

Тетяна Котенко

Аграрний маркетинг

Павліна Антіпова,

Олександра Соловйова-Рум`янцева,

Анастасія Партика,

Марина Хоменко,

Юлія Юдіна,

Владіслав Васюта

Менеджмент

Іванна Панасюк,

Катерина Середа,

Наталія Іванчикова

Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності

Іванна Панасюк,

Катерина Середа,

Наталія Іванчикова,

Георгій Рябцун,

Василь Грох,

Альона Рябченко,

Владислав Камінський

Менеджмент організацій і адміністрування

Ольга Вернигора,

Марина Пастушенко,

Андрій Давидов,

Надія Сарахман,

Вікторія Цицерошенко,

Анна Мішура,

Марія.Богомол,

Олексій В’юк,

Ірина Вавілова,

Олександр Онищук,

Денис Хлистун,

Богдана Прохватілова

Стратегічне управління

Дар`я Євдакова,

Ірина Шевчук,

Ольга Вернигора,

Христина Лащів

Право

Богдана Сахно,

Сніжана Ткачук,

Віталій Мазій

Міжнародне право

Дмитро Павленко,

Владислав Кучер,

Катерина Соболєва

Кримінальне право

Яна Скляр,

Ірина Білик,

Вікторія Франчук

Геодезія та землеустрій

Тетяна Приймак,

Наталія Лукашик,

Ренат Гаділов

Земельний кадастр

Анна Багінська,

Тетяна Бронська,

Анна Капустюк

Агроекологія

Поліна Павленко,

Анна Ковпак,

Віра Наумова,

Анна Слободян,

Наталія Савчук,

Максим Гречанюк

Екологія

Віра Наумова,

Ольга Миронюк,

Денис Сагайдак,

Вікторія Голубцова,

Поліна Павленко,

Поліна Докучаєва

Біотехнології і біоінженерія

Яна Лукащук,

Владислава Сахарова,

Ксенія Іскра,

Олена Предко

Захист і карантин рослин

Юлія Терпеньова,

Олеся Жмур

Безпека життєдіяльності

Артур Потапенко,

Олександр Красноштан,

Олексій Савощенко

Цивільний захист

Максим Горбань,

Дарина Сахно,

Ганна Гризунова

Екологічна безпека

Олена Пилипенко,

Аліса Денисенко,

Вікторія Голубцова

Агрономія

Олена Корнійчук,

Олександр Булейко,

Олег Загородній,

 Валентин

 Згуровський,

Матей Бігун,

Ірина Стеценко

Садівництво і виноградарство

Олексій Кононенко,

Тарас Буйволюк,

Катерина Василенко,

В’ячеслав Чеботар,

Анна Образцова

Хімія

Богдан Сіненко,

Дмитро Варенко,

Ольга-Валентина Оне,

Леся Хархан,

Ірина Кондратьєва,

Ярослав Кочетов,

Олена Назарук,

Вікторія Мандрика,

Юлія Животівська,

Діана Ковальчук;

Крістіан Павликовський,

Богдан Ігнатюк;

Катерина Турченко,

Марина Курч,

Тетяна Данько,

Марія Барбара,

Марія Попик,

Дарія Вощевська,

Ольга Ковальова,

Євгенія Луговська,

Любов Шаджалілова,

Арина Ольховська,

Марія Кравець

Агрохімія

Олег Завгородній,

Ярослав Матвієнко,

Михайло Паровик

Ґрунтознавство

Олександр Булейко,

 Олексій Заремба,

Володимир Заставний,

 Анжела Криворучко,

Ольга Пак

Українська мова за професійним спрямуванням

Юлія Маршак,

Максим Іващук

Німецька мова

Марина Ширяєва

Культурологія

Ярослава Савчена,

Дмитро Пилипенко,

Анна Петренко,

Аріна Ковальчук,

Марина Побочій

Англійська мова

Оля Дубровіна

Переклад

 (англійська мова)

 

Ігор Гальков,

Юлія Закатей,

Марія Дімітрієва

Англійська мова та література

Ірина Скочко,

Карина Погукай,

 Катерина Зоренко,
Тетяна Кончаківська,

 Юлія Вовкогон,

 Юлія Закатей,
Олена Курилко,

 Марія Дімітрієва,

Інна Баллас

Філософія

Богдан Синенко,

Ярослав Понзель,

Ангеліна Хлуплянець

Історія України

Катерина Яник,

Юлія Маршак

Політологія

Юлія Маршак,

Максим Іващук,

Єлизавета Артемчук

Педагогіка

Ірина Ткаченко,

Ольга Приходько,

Олег Мороз

Професійна освіта

Максим Таран,

Марина Бондаренко,

Ангеліна Крайнюкова,

Максим Банніков 

Лісове господарство

Максим Царук,

Ростислав Лахович,

Анатолій Макаревич,

Дмитро Кляпчук,

Максим Фесюк

Садово-паркове господарство

Наталія Бондарчук,

Любов Піхоцька,

Ірина Лисюк,

Софія Лугина

Деревообробні та меблеві технології

Роман Коверник,

Деньгуб Костянтин,

Михайло Семенчук,

Інна Середа,

Євгеній Снаровкін,

Алла Кудояр,

Микола Касян,

Іван Онук,

Вадим Бухало,

Валентин Голопотилюк,

Ярослав Вовчок

Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі

Максим Василенко,

Володимир Оржехівський,

Олег Фороща,

Євгеній Чепурний,

Гонтарук Валентин

Електротехніка та електротехнології

Даніїл Чернишов,

Петро Мартиненко,

Віталій Горбарчук

Електронергетика, електротехніка та електромеханіка

Станіслав Ковальчук,

Назарій Солоний,

Марія Хом’як,

Владислав Величко,

Ярина Івченко

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Анастасія Рахманіна,

Сергій Логвиненко,

Валентин Охріменко,

Олена Пилипенко,

Роман Пасєка,

Роман Рогоза

Комп'ютерні науки

Вадим Куценко,

Катерина Пронішина,

Сергій Безпалий,

Євгеній Міхєєв

Економічна кібернетика

Оксана Кучебо,

Вікторія Поліщук,

Анастасія Бондар

Інформатика

(для технічних спеціальностей)

Владислав Литвинчук,

Сергій Безпалий,

Наталія Савеленко

Інформатика

(для економічних спеціальностей)

Богдан Ворона,

Анна Васильковська,

Вікторія Поліщук

Управління ланцюгом постачання

Валерій Лисенко,

Алла Бреус,

Олена Атаманенко,

Артем Катеренчук

Основи охорони праці

Віталій Павлюк,

Євген Бадешко

Трактори і автомобілі

Максим Баранов,

Василь Очеретяний,

Петро Василишин,

Андрій Морозов,

Едуард Швець,

Денис Рубець

Машини та обладнання для тваринництва

Віталій Гикавчук,

Дмитро Задорожнюк,

Егор Скрипник,

Володимир Яцун

Вантажні перевезення

Євген Тесленко,

Іван Сидоренко,

Ярослав Харченко

Правила дорожнього руху

Максим Чирко,

Роман Яцковський,

Богдан Марченко

Сільськогосподарські машини

Іван Флоря,

Сергій Дорогань

Основи теорії транспортних процесів і систем

Вадим Сенченко,

Дмитро Очеретний,

Євшеній Тесленко

Сучасні будівельні матеріали

Катерина Одноліток,

Юлія Хуторянська,

Анастасія Гаврушко

Архітектура будівель і споруд

Катерина Одноліток,

Юлія Хуторянська,

 Антон Скиба

Організація будівництва

Євгеній Іваненко,

Вачік Бароян,

Марина Герасименко

Галузеве машинобудування

Владислав Савко,

Давид Кузнюк,

Богдан Піковський

Теоретична механіка

Владислав Коваль,

 Оксана Дорогань,

Ніна Пархоменко

Машини та обладнання с.г. виробництва

Руслан Кульпін

Давид Кузнюк

Андріан Богатько

Деталі машин

Ярослав Меланченко,

Леонід Мосейчук,

 Олександр Капленко

Нарисна геометрія та твердотільне моделювання

Микола Гриценко,

Євгеній Бриндак,

 Іван Горковенко

Опір матеріалів

Ірина Грищенко,

 Олена Прит,

Віталіна Гула,

Яна Біла

Технологія машинобудування

Павло Приходько,

Андрій Хмельовський,

Артем Сукайло

Взаємозамінність, стандартизації і технічні вимірювання

Микола Гриценко,

Роман Овчаренко,

 Софія Булан

Надійність с.- г. машин

Михайло Кіру,

Віктор Кива,

Дар’я Ковтун

Ремонт машин

Ярослав Косодрига,

Дмитро Задорожнюк,

Павленко Андрій

Надійність ОЛК

Антон Нестеров,

Павло Супрук,

 Микола Козятинський

Якість, стандартизація та сертифікація

Олена Генчевська,

Денис Черевашко,

Віталій Шилюк

 

 


    Студенти-переможці І етапу Олімпіади будуть брати участь у ІІ етапі у квітні-травні 2018 р. у базових закладах вищої освіти, визначених наказом МОН України.

Бажаємо нашим кращим студентам успіхів у ІІ етапі Олімпіади
і здобуття перших і призових місць!
Удачі вам!

Оксана Зазимко,
начальник навчального відділу

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015