СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ РОЗШИРЮЮТЬ КОРДОНИ СПІВПРАЦІ ТА НАБУВАЮТЬ ДОСВІДУ

9 березня 2018 року

   З метою підвищення професійного рівня співробітники кафедри Мірзоєва Т.В., Томашевська О.А. та Чередніченко О.А. взяли участь у проекті «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства», що проходив 01.03-06.03.2018 р. у рамках Erasmus + Programme of the European Union на базі КНТЕУ в м. Києві. 

   У зазначеному проекті взяли участь представники вищих навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій. В процесі роботи в рамках Проекту (40 годин) викладачі кафедри в черговий раз продемонстрували своє вміння працювати в команді, удосконалили навички міжособистісних стосунків, показали вміння адаптуватись до нових умов роботи й швидко навчатись новому.

   Протягом усіх шести днів активної роботи учасники прослухали низку тренінгів і мали можливість обговорити проблемні питання. Варто зазначити, що часто в процесі обговорення виникали жваві дискусії, в яких представники нашої кафедри виявили себе досить активними та в ході яких всіляко популяризували рідний університет.

   Наприклад, у рамках обговорення стратегії соціально-економічного розвитку Європейського Союзу на період до 2020 року «Європа 2020» прозвучала значна кількість коментарів із боку учасників. У відповідь на репліки професора КНЕУ Токаря Володимира та докторанта кафедри міжнародної економіки КНТУ Дугинець Ганни щодо відсутності практики застосування альтернативних джерел енергії та повільного впровадження програм енергозбереження в Україні, доцент Мірзоєва Т. зазначила, що НУБіП України активно працює в цьому напрямку: «зокрема, в нашому університеті всі лампи замінені на енергозберігаючі, використовуються сонячні панелі для накопичення енергії, утеплені навчальні корпуси в рамках програми енергозбереження згідно Кіотського протоколу». Ці, та інші наведені факти певною мірою вразили присутніх і викликали зацікавлення до нашого університету.

   Відбулося також активне обговорення в рамках тренінгу «Наслідки від тарифної лібералізації для сільськогосподарської галузі України», під час якого Чередніченко О. та Томашевська О. багато в чому доповнили доповідача, конкретизували низку питань та спонукали до активного обговорення.

   Загалом, шестиденний модуль дозволив учасникам удосконалити професійні знання та вміння, набути додаткових компетенцій, розширити коло ділових контактів і певною мірою популяризувати кафедру та університет. За результатами участі в проекті «Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Європейським Союзом: переваги та недоліки для українського суспільства», що проходив 01.03-06.03.2018 р. у рамках Erasmus + Programme of the European Union Мірзоєва Т.В., Томашевська О.А. та Чередніченко О.О. отримали Сертифікати.

К.е.н., доцент кафедри економіки підприємства
ім. проф. І.Н. Романенка Мірзоєва Т.
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook