В НУБіП підвищили кваліфікацію фахівці ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції»

1 березня 2018 року

 

 

      Вперше після багаторічної перерви на підвищення кваліфікації в ННІ післядипломної освіти заїхали фахівці – інспектори з сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» із всіх областей України. Всього 66 осіб.

     Оскільки ця служба відродилася заново, у керівництва державного підприємства виникла потреба провести вишкіл своїх співробітників з питань процедури проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу, порядку видачі сертифікатів, документообороту підприємства, відбору зразків для діагностики, сучасних технологій вирощування садивного матеріалу плодових культур, методики проведення апробації та інспектування насінницьких посівів сільськогосподарських культур, визначення якості насіння, фітосанітарного контролю в галузі рослинництва і насінництва тощо.

     Нам вдалося спільно із науково-педагогічними працівниками агробіологічного та факультету захисту рослин, біотехнологій та екології, науковцями інституту землеробства НААН України, фахівцями Українського інституту експертизи рослин, агрономами, інспекторами Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції в повному обсязі реалізувати навчальну програму.

     Активна співпраця ННІ післядипломної освіти із Українською лабораторією якості і безпеки продукції АПК дає змогу на вищий щабель підняти ефективність курсів підвищення кваліфікації.

     Так, слухачі на практичних заняттях, які проводились безпосередньо в лабораторії, вивчили особливості визначення якості насінневого матеріалу за міжнародними методиками, генетично–модифікованих організмів в зерні.

     По закінченню навчання слухачам були вручені сертифікати про підвищення кваліфікації.

Марія Кулаєць, 
директор ННІ післядипломної освіти
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook