Переваги навчання в НУБіП України: популяризація серед майбутніх студентів

1 березня 2018 року
Чим ближче до початку вступної кампанії, тим активніше кафедра фінансів проводить профорієнтаційну роботу. З лютого по травень 2018 р. в центральній частині м. Канева Черкаської обл. розміщений рекламний щит із інформацією щодо навчання в НУБіП України за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».
 
Беручи до уваги незначну для майбутніх студентів відстань від Канева до Києва в межах 140 км. та налагоджене транспортне сполучення, є ймовірність подання документів на вступ за цією спеціальністю.
В період з 12 та 28 лютого 2018 р. професором кафедри фінансів Пасічником Ю.В. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Канева Черкаської області. Під час зустрічей з учнями 10-11 класів у школах Канева та району було детально поінформовано про навчальний, науковий, спортивний рівень НУБІП, специфіку навчання на економічному факультеті, зокрема за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».
 
Учням передано буклети з інформацією щодо навчання за цією спеціальністю, а також обґрунтовано переваги фахівця фінансового напряму, роз’яснено організацію навчального процесу, проведення дозвілля. На запитання було дано конкретні відповіді. Учні із задоволенням прийняли запрошення відвідати НУБІП на день відкритих дверей, який буде організовано кафедрою фінансів у березні 2018 р.