Профспілкова організація працівників університету

     Голова профкому: 

Тарасенко Ростислав Олександрович

доцент, кандидат технічних наук

         Біографічна довідка

 

         Телефон: ( 044) 531-35-89, 532-35-88.

          Адреса: м. Київ, вул. Потєхіна, 16 (навчальний корпус № 12, к. 205, 220 г).
 

      Заступники: Гаврилюк Іван Петрович, Любар Руслан Павлович.

      Секретар: Руденко Ольга Павлівна.

      Бухгалтер: Паламаренко Валентина Григорівна.
 
      Пріоритетними завданнями профспілкової організації є постійна взаємодія з адміністрацією в дотриманні чинного законодавства України з питань оплати праці, зайнятості, вирішення трудових спорів, здійсненні громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці, створення безпечних і нешкідливих умов праці, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального й колективного захисту.
      Основні напрями роботи:
      Профспілкова організація співробітників всіляко сприяє соціальному розвитку колективу, поліпшенню житлових умов працівників, виділенню земельних ділянок під індивідуальну забудову, розвитку садівництва, а також для ведення особистого селянського господарства.
      Влітку 2008 року по вул. Героїв Оборони, 10-а введено в експлуатацію 25-ти поверховий житловий будинок, інвесторами якого виступили біля 80 співробітників університету. Будівництво здійснювалось ЗАТ МЖК "Оболонь".
      Весною 2008 року, в результаті реконструкції гуртожитку по вул. Садова, 5-а в селищі Новосілки, Києво-Святошинського району, Київської області отримали тимчасове ізольоване житло 32 родини молодих спеціалістів.
      Особливою турботою профкому є оздоровлення співробітників та їх родин.
     Щорічно частина працівників отримує путівки для проходження санаторно-курортного лікування в оздоровчих закладах України. У літній період усі бажаючі можуть відпочити в спортивно-оздоровчому таборі "Академічний", на базі відпочинку сімейного типу «Волна» та на базі відпочинку Прибрежненського аграрного коледжу.
       Турботою профспілкової організації є відпочинок дітей співробітників університету. Кожного літа в червні-серпні більше 100 дітей шкільного віку відпочивають в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу "Чайка", що розкинувся в сосновому бору, на березі річки Рось, неподалік від м. Богуслав, Київської області.
      При тісній співпраці профкому і кафедри фізичного виховання в університеті налагоджена спортивна робота серед науково-педагогічних працівників та співробітників НУБіП України. Широкої популярності серед працівників університету набула спартакіада "Здоров'я". Програма змагань включає шість видів спорту - це шахи, волейбол, міні-футбол, настільний теніс, баскетбол, бадмінтон.
Команда співробітників НУБіП бере участь у змаганнях на першість Голосіївського району серед вищих навчальних закладів Голосієво.
      Кожні два роки команда науково-педагогічних працівників бере участь у Всеукраїнській олімпіаді "Здоров'я", що проводиться серед вузів України. Співробітники університету є неодноразовими чемпіонами і призерами цих змагань.
      Для підтримки цієї важливої роботи профспілкова організація виділяє кошти на придбання спортивного інвентарю і придбання заохочувальних призів, які урочисто вручаються переможцям головою профспілкової організації на спортивному вечорі НУБІП України.
      Особливу увагу приділяє профком і культурному та духовному розвитку своїх працівників. Спільно з кафедрою культурології щорічно організовуються конкурси прикладного мистецтва "Господарочка", дитячі Новорічні ранки, пісенний конкурс "Голосіївська весна". З цією метою профкомом виділяються кошти на придбання художніх костюмів,
музикальних інструментів.
      Особливу увагу профспілкова організація приділяє стану охорони праці в навчально-наукових лабораторіях і виробничих підрозділах, оскільки в університеті ведуться роботи з хімічними та біологічними речовинами і порушення правил їх зберігання і використання може мати важкі наслідки. З цією метою в профспілковій організації створена комісія з питань охорони праці, яку очолює заступник голови профорганізації, і який постійно контактує з начальником відділу охорони праці.
      Не рідше ніж один раз в півроку голова профспілкової організації із заступником особисто відвідують лабораторії і кафедри де є підвищена небезпека, зустрічаються з викладачами та співробітниками, обговорюють ситуацію на місцях.
      Питання охорони праці, за участю представників профкому, обговорюються на засіданнях ректорату. Відповідні служби, на основі прийнятих рішень, одержують доручення про вжиття необхідних заходів. Профспілковою організацією також контролюється виділення коштів адміністрацією на охорону праці згідно колективного договору.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015