Стартували курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників за напрямом «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності»

22 лютого 2018 року

    19 лютого розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організовані ННІ післядипломної освіти НУБіП України на базі відокремленого підрозділу університету «Рівненський коледж НУБіП України» за напрямом «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

     Від імені коледжу учасників привітав Василь Царук, заступник директора з навчальної роботи, який висловив сподівання на плідну співпрацю ННІ післядипломної освіти НУБіП України і навчальних закладів Рівненщини, Житомирщини, Волині щодо інноваційної спрямованості науково-педагогічної діяльності викладачів в сучасних освітніх умовах. Він зазначив, що багаторічна співпраця професорсько-викладацького складу інституту з коледжами і технікумами області щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників дає змогу постійно вдосконалювати рівень фахових компетентностей викладачів коледжу.     

     Роботу семінару розпочала директор ННІ післядипломної освіти НУБіП України Марія Кулаєць, яка окреслила коло перспектив та труднощів на шляху розвитку сучасної аграрної освіти. Вона закцентувала увагу на необхідності пошуку інноваційних шляхів в розвитку навчальних закладів, а також постійному саморозвитку педагогічних працівників, в т.ч. опанування новітніми методиками та формами організації освітнього процесу.

     До навчальної програми будуть залучені найбільш кваліфіковані науково-педагогічні працівники нашого університету – проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, начальник навчального відділу Оксана Зазимко, завідувач кафедри педагогіки Руслан Сопівник, начальник навчально-методичного відділу Лариса Кліх, декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова та інші.
     Завдяки злагодженій роботі дирекції ННІ післядипломної освіти, інформаційно-обчислювального центру НУБіП України та комп’ютерно-інформаційного центру ВСП «РК НУБіП України» лекції проходитимуть в on-line режимі.

     Слухачами курсів будуть викладачі шести навчальних закладів Рівненської області – ВСП «Рівненський коледж НУБіП України», Рівненського державного гуманітарного університету, Мирогощанського аграрного коледжу, Млинівського державного технолого-економічного коледжу, Рівненського коледжу економіки та бізнесу, Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП і педагоги інших областей – Технікуму землевпорядкування ЖНАЕУ, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу. Загалом 176 осіб.
     Навчальний курс завершиться іспитом, під час якого слухачі зазначать, які інноваційні технології вони використовують під час викладання дисциплін і що нового запровадять у своїй педагогічній діяльності після завершення навчання.

Людмила Балдич,
методист коледжу

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook