Переможцями спартакіади Здоров’я 2017-2018 н.р. з шахів стала команда агробіологічного факультету

21 лютого 2018 року

     Початок змагань почали ігри в групі «А». За жеребом до цієї групи потрапили команди одні з лідерів, це команди факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК і команда механіко-технологічного факультету, які і розіграли між собою перше та друге місця за явною перевагою.

     Другий ігровий день серед команд групи «Б» проходив в більш напруженій боротьбі. Перше місце виборола команда агробіологічного факультету. За друге місце боротьба точилася до останнього туру, кращими стала команда викладачів ННІ лісового і садово-паркового господарства.
     У третій день боротьбу за вихід до фінальних груп розпочала група «В». В цій групі підібралися більш рівні за майстерністю команди. Перемогу виборола команда факультету конструювання та дизайну, випередивши більш досвідчену команду факультету землевпорядкування.

     Далі 6 команд, які вийшли до наступного етапу розіграшу турніру, були поділені на дві групи. В першій групі домінувала команда факультету конструювання та дизайну. В другій групі боротьба між командами точилася більш жорсткіша. В підсумку більше очок набрала команда агробіологічного факультету, яка в останньому турі перемогла команду факультету землевпорядкування і вийшла на 1-ше місце в групі.

     Отже в третій фінальній частині змагань в грі за перше місце зустрілися команди факультету конструювання та дизайну і команда агробіологічного факультету, а третє місце розіграли між собою команди ННІ лісового і садово-паркового господарства та факультету землевпорядкування.

     У підсумку призерами змагань спартакіади з шахів стали:

          1 місце – команда агробіологічного факультету

          2 місцефакультет конструювання та дизайну

          3 місцефакультет землевпорядкування

     Повний протокол змагань, списки учасників, результати ігор в групах, по турах, в фіналі можна переглянути за посиланням: 2018.02.20 протокол спартакіади Здоров`я НУБіП України 2017-18 н.р. з шахів.

     Рівень боротьби за шаховими дошками в цьогорічній 28-ій спартакіаді був вищий ніж торік. Гравці всі партії грали за шаховими годинниками і переможці пар вирішувались на останніх секундах. В цьому навчальному році для викладачів це був вже третій за ліком турнір.
        Слід відмітити гравців, які граючи на своїх дошках виграли усі партії. Це:

  • Тонха Оксана Леонідівна, доцент кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів ім. проф. М.К. Шикули, яка виграла усі 7 партій граючи за 5-ою дошкою;
  • Богданець В’ячеслав Анатолійович, доцент кафедри геодезії та картографії, виграв усі 7 партій граючи за 2-ою дошкою;
  • Колівошко Микола Федотович, доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища, який виграв усі 6 партій граючи за 2-ою дошкою.

     Хотілось відмітити відповідальність усіх викладачів учасників змагань, які дуже сумлінно поставились до змагань, захищаючи спортивну честь свого факультету, ННІ. Нашим студентам є з кого брати приклад.

Дякуємо всім учасникам змагань!

Валерій Прохніч,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання

фото з турніру – Олексія Бешуна

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook