Науково-педагогічні працівники кафедри на Міжнарoдній агропромисловій виставці AGROEXPO-2017

20 вересня 2017, 8:57

 З 20 по 23 вересня у Кропивницькому проходить Мiжнapoднa aгpoпpoмислoвa вистaвкa «AGROEXPO-2017» з польовою демонстрацією техніки. Серед організаторів виставки – партнер НУБіП України ПАТ «Ельворті» («Червона зірка»).

AGROEXPO – наймасштабніша в Україні (100000 м²) спеціалізована виставка аграрної техніки і технологій, яка дозволяє компаніям-експонентам демонструвати повну номенклатуру продукції для АПК та інших суміжних сфер економіки. Щорічно у виставці беруть участь близько 470 профільних вітчизняних та іноземних компаній. Унікальною особливістю AGROEXPO є можливість побачити роботу техніки в польових умовах на полігоні для демопоказів площею 60 000 м².

У роботі виставки прийняв участь викладач кафедри Юрій Ромасевич. 

Організатори AGROEXPO-2017 запросили більше 500 шкіл та професійних технічних закладів освіти, тому виставка виявилась прекрасною платформою для проведення профорієнтаційної роботи. Ромасевич Юрій розповів школярам та студентам технікумів і коледжів Кіровоградщини про освітні програми нашого університету, умови вступу та переваги навчання в НУБіП України.

 

 

 На виставці викладач зустрівся із минулорічними випускниками нашого вишу Іваном Курашом та Олександром Жовтим – нині співробітниками аграрної фірми «Стріфарм», яка спеціалізується на сучасних системах точного землеробства «Raven». Директор фірми Микола Островський задоволений професійними якостями наших випускників. Він пропонує нові робочі місця для випускників факультету конструювання та дизайну.

 

 

За активну участь у роботі Мiжнapoдної aгpoпpoмислoвої вистaвки «AGROEXPO-2017» НУБіП України нагороджений дипломом. Організатори висловили побажання, щодо участі НУБіП у роботі виставки наступного року.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook