Розвиток потенціалу вищої освіти ERASMUS+: два проекти з восьми в активі університету

13 серпня 2017 року

     У результаті конкурсу за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти», який проводився Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури відібрано 8 проектів за участі українських освітніх установ (41 організація). Загальна вартість відібраних проектів становить 7,5 мільйонів євро.
     Проекти зосереджені на реалізації освітніх програм у сфері агропромисловості, логістики, екології, менеджменту та технологій, біоінженерії, а також на забезпеченні якості вищої освіти, запровадженні сучасних методів навчання і викладання, розвитку співпраці університетів з бізнесом та державою, створення інноваційних центрів тощо на основі обміну досвідом з країнами членами і партнерами програми ЕРАЗМУС+.

Переможцями від НУБіП серед партнерства з іншими університетами стали:

  1. Від теоретико-орієнтованого до практичного навчання в аграрній освіті (в співпраці два університети з України: Національний університет біоресурсів і природокористування України та Сумський аграрний університет). Керівник проекту від університету – професор Анатолій Діброва.
  2. Підвищення кваліфікації лабораторної практики спеціалістів агропродовольчої галузі в Східній Європі (в співпраці 7 університетів та установ з України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Білоцерківський національний аграрний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини і біотехнологій ім. С.Гжицького, Одеська національна академія харчових технологій, ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції, Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи та Сумський аграрний університет). Керівник проекту від університету – професор Андрій Гетя.

Вітаємо учасників проекту та бажаємо успішної реалізації!

Довідково: напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти» (CBHE) є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, за яким Європейський Союз надає підтримку проведення реформ у сфері вищої освіти. В рамках трьох конкурсів у період з 2014 р. до 2017 року Програми Еразмус+ напряму «Розвиток потенціалу вищої освіти» від України було подано 355 проектів, з яких 24 проект відібрано до фінансування. 68 вищих навчальних закладів України є партнерами таких проектів, з яких 1 є координатором-грантоотримувачем. Сума виділених грантів Європейським Союзом на партнерства проектів складає більше 15 млн. євро.

Олександр Лабенко,
директор ННЦ міжнародної діяльності

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook