Школа першокурсника (програма заходів)

8 серпня 2017, 13:00

 

Час

Захід

Відповідальні

Місце

7 серпня 2017 року (понеділок)

13:00

Поселення у гуртожитки НУБіП України

ННІ/Деканати

гуртожитки

8 серпня 2017 року (вівторок)

Блок 1 (1,2,3,4,5 ННІ/факультети)

9:00 - 10:30

Ознайомчі лекції, відбір по секціях

Відповідальні за тренінг

3 корпус, актова зала

10:30 –

11:45

            11:45 -

           13:00

Відбір колективів художньої самодіяльності (1,2 факультети)

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Відбір на спортивні секції (3,4,5)

Костенко М.П.

Стадіон

Блок 2 (1,2,3,4,5,6 ННІ/факультети)

13:00 - 14:30

Ознайомчі лекції, відбір по секціях

Відповідальні за тренінг

3 корпус, актова зала

14:30 –

15:45

            15:45 -

           17:00

Відбір колективів художньої самодіяльності (1,2,3 факультети)

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Відбір на спортивні секції (4,5,6)

Костенко М.П.

Стадіон

9 серпня 2017 року (середа)

Блок 3 (1,2,3,4,5 ННІ/факультети)

9:00 - 10:30

Ознайомчі лекції, відбір по секціях

Відповідальні за тренінг

3 корпус, актова зала

10:30 –

11:45

            11:45 -

           13:00

Відбір колективів художньої самодіяльності (1,2 факультети)

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Відбір на спортивні секції (3,4,6)

Костенко М.П.

Стадіон

14:00

Репетиції з першокурсниками

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Підготовка команд ННІ/факультетів на змагання до першого вересня

Костенко М.П.

Стадіон

10 серпня 2017 року (четвер)

9:00

Знайомство з ННІ/факультетами кафедрами (відбір для участі у факультетських заходах)

ННІ/Деканати

НУБіП України

14:00

Тренінги (культурологія)

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Тренінги (спорт)

Костенко М.П.

Стадіон

11 серпня 2017 року (п'ятниця)

9:00

Знайомство з університетом за маршрутами

ННІ/Деканати

НУБіП України

14:00

Тренінги (культурологія)

Майданюк І.З.

3 корпус, аудиторії

Тренінги (спорт)

Костенко М.П.

Стадіон

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015