Магістри факультету ветеринарної медицини отримали путівку в життя

30 червня 2017 року

     30 червня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарно-санітарна експертиза, якість та безпека продукції тваринництва» і випускники отримали кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини та лікаря ветеринарної медицини з безпеки та якості сільськогосподарських і харчових продуктів. До речі, це вже другий випуск фахівців з ветсанекспертизи. Дипломи вручено 69 магістрам спеціальності «Ветеринарна медицина», з них 6 дипломів з відзнакою, 17 магістрам спеціальності «Ветеринарно-санітарна експертиза, якість та безпека продукції тваринництва», з них 3 – з відзнакою.
     Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створили піднесену атмосферу урочистості.

     На урочистому врученні дипломів з вітальною промовою до випускників звернувся ректор НУБіП України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор Станіслав Ніколаєнко, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день сердечно вітаю Вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Хай доля щедро дарує Вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху. Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені», – зауважив ректор.

  

     Щирі слова привітання пролунали від декана факультету ветеринарної медицини, академіка НААН України Миколи Цвіліховського, голів екзаменаційних комісій, професора Віталія Недосєкова та професора Світлани Ткачук, наставника академічної групи, доцента Наталії Бойко.

     Від випускників зі словами вдячності виступив Дендебера Богдан. Слова вітання і вдячності викладачам факультету та усім співробітникам виразили рідні випускників – бабуся випускниці Козак Ольги, Валентина Миколаївна.

  

      Випускників-магістрів також привітали учасники художньої самодіяльності факультету ветеринарної медицини.
     Дипломи з відзнакою вручив ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Дипломи звичайного державного зразку вручили поважні професори та доценти факультету ветеринарної медицини.

     Кращі випускники факультету отримали грамоти та подяки, які вручив декан Микола Цвіліховський.

Данілов В.Б., Мельник В.В.,
заступники декана факультету ветеринарної медицини


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook