Випускниця юридичного ліцею Ека Берідзе обрала для навчання НУБіП

19 червня 2017 року

 Випускниця юридичного ліцею Ставищанського НВК №2  ім. О.С. Палатського – спеціалізованого навчального закладу, що починає готувати майбутніх юристів і створений для школярів, які ще задовго до вишу визначились з омріяною професією, – Ека Берідзе для навчання обрала юридичний факультет НУБіП. Які переваги спонукали до цього, читайте далі. 

 

 
- Звідки дізналася про НУБіП?
 
- Мрію стати юристом, а тому вже давно цікавлюсь можливостями, які можуть запропонувати юридичні факультети українських вишів. Про юридичний факультет НУБіП України мені відомо давно, адже знайома зі студентами, які там навчаються, чую від них гарні відгуки, а також знаю, що його випускники досягають значних професійних висот. Тим більше приємно було побачити викладачів цього факультету Олену Улютіну та Лідію Гончарук у своїй школі під час проведення профорієнтаційного семінару. 
 
 

 
 
- Які переваги спонукали обрати професію і виш?
 
- Бути юристом – це не тільки престижно, а й величезна відповідальність. Допомагати людям, захищати свої права і інших, підвищувати рівень правосвідомості в суспільстві, на мою думку, це – передусім, гідний людини вибір. А щодо конкретної професії - бути прокурором, адвокатом чи суддею –  можна буде визначитись під час навчання, спілкування з викладачами і проходженням різних видів практик, що повністю може забезпечити юридичний  факультет НУБіП України. 
 
Розмовляла Олена Яра
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook