Лікарі ветеринарної медицини завітали до НУБіП для удосконалення професійного рівня, знань і умінь

15 червня 2017 року

    З 12 червня 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, за сприяння ННІ післядипломної освіти на базі факультету ветеринарної медицини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за напрямами «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби» і «Завідувачі та лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках».

     У перший день занять на факультеті ветеринарної медицини слухачів курсів підвищення кваліфікації приймали заступник декана Григорій Бойко і доцент кафедри анатомії та гістології імені академіка В.Г. Касьяненка Микола Стегней. Пройшли заняття «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини» та «Музейна справа у ветеринарній медицині».

   Григорій Бойко ознайомив слухачів з особливостями вступу до НУБіП України та перевагами навчання в нашому університеті, на факультет ветеринарної медицини абітурієнти цьогоріч можуть подавати документи для вступу на навчання за двома спеціальностями – «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». А також про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП.

Микола Цвіліховський,
декан факультету ветеринарної медицини

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook