Лікарі ветеринарної медицини завітали до НУБіП України для удосконалення професійного рівня, знань і умінь
Лікарі ветеринарної медицини завітали до НУБіП України для удосконалення професійного рівня, знань і умінь
13 червня 2017 року
НУБіП України
З 12 червня 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, під керівництвомННІ післядипломної освіти на базі факультету ветеринарної медицини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за двома напрямами «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби», «Завідувачі та лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках».
![](/sites/default/files/u97/a_0.jpg)
В перший день занять на факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймали заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович і доцент кафедри анатомії та гістології імені академіка В.Г. Касьяненка Стегней Микола Михайлович. Були проведені заняття «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини» та «Музейна справа у ветеринарній медицині».
![](/sites/default/files/u97/b_0.jpg)
В розрізі занять Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Їх як роботодавців було ознайомлено з особливостями вступу до НУБіП України та перевагами навчання в нашому університеті, на факультет ветеринарної медицини абітурієнти цьогоріч можуть подавати документи для вступу на навчання за двома спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».
![](/sites/default/files/u97/v.jpg)
Також наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.
![](/sites/default/files/u97/g.jpg)
Заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти,кандидат ветеринарних наук, доцент Бойко Г.В.