Лікарі ветеринарної медицини завітали до НУБіП України для удосконалення професійного рівня, знань і умінь

13 червня 2017 року
НУБіП України

  

 
З 12 червня 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, під керівництвомННІ післядипломної освіти на базі факультету ветеринарної медицини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за двома напрямами «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби», «Завідувачі  та лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках».
 
 
 
В перший день занять на факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймали заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович і доцент кафедри анатомії та гістології  імені академіка В.Г. Касьяненка Стегней Микола Михайлович. Були проведені заняття «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини» та «Музейна справа у ветеринарній медицині».
 
 
В розрізі занять Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Їх як роботодавців було ознайомлено з особливостями вступу до НУБіП України та перевагами навчання в нашому університеті, на факультет ветеринарної медицини абітурієнти цьогоріч можуть подавати документи для вступу на навчання за двома спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».
 
 
Також наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.
 
 
 

 

Заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти,кандидат ветеринарних наук, доцент Бойко Г.В.
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook