Факультет ветеринарної медицини налагоджує співпрацю з Ветеринарною школою Ліону

12 червня 2017 року

     На запрошення деканату на факультет ветеринарної медицини завітала делегація з Ветеринарної школи Ліону (Франція) на чолі з Радником з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Переном
     У ході зустрічі декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський ознайомив присутніх з актуальними напрямками навчальної та наукової діяльності факультету, акцентував увагу на особливостях наукових розробок співробітників. В обговоренні і напрацюванні шляхів подальшої співпраці колективів двох навчальних закладів України і Франції взяли участь завідувачі кафедр ветеринарно-санітарної експертизи Ольга Якубчак, епізоотології та організації ветеринарної справи Віталій Недосєков, в.о. завідувача кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Олександр Вальчук.

     Колеги з Ветеринарної школи Ліону виявили інтерес до напрацювань співробітників факультету ветеринарної медицини і поділилися власними думками щодо можливостей подальшої співпраці.
     Після обговорення актуальних питань і подальших напрямків співпраці гості відвідали музей кафедри анатомії та гістології тварин імені академіка В. Г. Касьяненка, де екскурсію провів завідувач кафедри Олег Мельник, і міжкафедральну лабораторію факультету ветеринарної медицини, про особливості роботи якої розповіли завідувач кафедри біохімії імені академіка М.Ф. Гулого Віктор Томчук та її керівник – Валерій Цвіліховський

 

     Вдячні за допомогу у перекладі старшому викладачу кафедри іноземної філології і перекладу Наталії Рудницькій і сподіваємось на реалізацію напрацьованих шляхів подальшої співпраці!

Марина Галат,
керівник міжнародних програм
факультету ветеринарної медицини 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook