Інтелектуальний ринг: перемогли студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів

12 травня 2017 року

       11 травня 2017 року у ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів» відбувся інтелектуальний турнір «Брейн-ринг». У ньому взяли участь вісім команд: «Кузнечики», «Смарт» і «Легіон» – команди  ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів»,  команди «Свічадо» і «Посіпаки»  представляли ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж». Від ВП НУБіП України «Немішаєвський агротехнічний коледж» завітала команда «Отамани». У турнірі взяли участь і дві команди від шкіл міста Боярки – «Апостеріорі» і «Веста».  

 

       Відкрив інтелектуальний турнір директор Боярського коледжу екології і природних ресурсів Сергій Кропивко. Він зазначив, що ця гра не тільки є стимулом для засвоєння нових знань та підвищення власної ерудиції кожного учасника, але й учить діяти в команді, дослухаючись один до одного. Директор побажав учасникам турніру натхнення, гарного настрою та перемоги.

      Це був не просто турнір – це було свято розуму, кмітливості, ерудиції. За право називатися найкмітливішою та найінтелектуальнішою командою гравці змагалися у трьох турах. За результатами запеклої та напруженої боротьби призові місця розподілилися таким чином: І місце команда «Кузнечики», ІІ місце – «Свічадо» і ІІІ місце команда «Веста».

   

     Переможців і всіх учасників конкурсу нагороджено грамотами, кубками і солодкими призами від організаторів заходу.

     Вітаємо студентів із отриманою перемогою та успішною участю в інтелектуальній грі! Нехай ніколи не згасає жага до нових знань! Чекаємо нових перемог і творчих злетів!
 

Гапонюк Н.П.,

завідуюча НМК

Валентина Вдович,
заступник директора з виховної роботи


 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)