Студенти НУБіП – кращі і в командному, і в індивідуальному заліках Всеукраїнської студентської олімпіади «Водні біоресурси та аквакультура» 2017 року

28 квітня 2017 року

  27 квітня. До логічного завершення підійшла Всеукраїнська студентська олімпіада «Водні біоресурси та аквакультура». З цієї нагоди оргкомітет зібрав учасників для оголошення результатів. Нагадаємо, що відповідно до наказу міністра освіти і науки України, НУБіП України у цьому році обрано базовим закладом для проведення другого етапу. І як зазначив у вітальному слові декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк, участь в олімпіаді взяли всі виші, які здійснюють підготовку фахівців з аквакультури в Україні. Тож упродовж двох днів серйозної праці 27 студентів з 9 ВНЗ виборювали нагороди. Перш, ніж перейти до відзнак, Вадим Кондратюк наголосив, що кожен учасник – вже переможець, адже став кращим у внутрівузівських змаганнях.

 

     На урочистості з нагоди завершення олімпіади завітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Звертаючись до загалу, він зазначив, що спеціальність, яку обрали учасники, – надзвичайно затребувана державою і суспільством. Зазначена галузь – перспективна і має ще багато нереалізованих можливостей та потенціалу. Якою вона має бути, у чому її резерви, протягом двох днів, вирішуючи теоретичні і практичні завдання, відповідали саме учасники олімпіади. Ректор висловив переконання, що наша країна подолає усі труднощі, тому що має таку талановиту молодь. Станіслав Миколайович побажав студентству не зупинятися на досягнутому і пам’ятати, що їхній успіх наполовину залежатиме від щоденної праці, докладених зусиль та наполегливості. Принагідно ректор розповів про університет, його дослідництво, міжнародну діяльність та можливості для студентів.

     А щоб довго не тримати інтригу, Станіслав Ніколаєнко разом із головою журі Миколою Євтушенком назвали імена переможців чесної і безкомпромісної боротьби та вручили їм відзнаки. Отож, в індивідуальному заліку перше місце посів студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Ігор Шайгородськийдруге місце – студент Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології ім. С.З. Гжицького Андрій Тибінка, а третє – студентка Вінницького національного аграрного університету Марина БілоусУ командному заліку першою стала команда НУБіП України, до речі, з надзвичайно великим відривом у 58 балів, другою – команда Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), третьою – команда Вінницького національного аграрного університетуУ номінації «За краще вирішення практичних завдань із дисципліни «Розведення та селекція риб» трійка переможців виглядає так: перше місце посів представник Білоцерківського національного аграрного університету Олександр Сапончикдруге місце – Анастасія Коваленко з Херсонського державного аграрного університетутретє – студентка Василина Тишик з Національного університету водного господарства та природокористуванняКращими з дисципліни «Гідробіологія» стали Христина Артюх (НУБіП), Тетяна Ярмольчук (Національний університет водного господарства та природокористування) і Євгеній Лісничий (Харківська державна зооветеринарна академія). Вони посіли відповідно перше, друге і третє місця. Грамоти вручено і тим, хто виявився найкмітливішим з іхтіологіїПерше місце виборов студент Херсонського державного аграрного університету Олександр Ведмідьдруге – студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Юрій Пузан. Замкнув трійку лідерів представник Дніпропетровського державного аграрно-економічного університетуМаксим Сліпко.

     Від імені керівників делегацій виступив професор Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Василь Сондак, який високо оцінив рівень організації олімпіади, об’єктивність в оцінці її результатів та прозорість при підведені підсумків, і подякували за її організацію та проведення. А голова журі Микола Євтушенко та голова апеляційної комісії Наталія Марценюк запевнили в об’єктивності та прозорості суддівства.

  

  

     Завершилися урочистості музичними вітаннями на честь переможців і учасників олімпіади. НУБіП України не каже всім учасникам прощай, він каже – до побачення!

Сергій Грищенко,
заступник декана 
факультету тваринництва та водних біоресурсів

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook