Профорієнтаційна робота В.В. Ліпської та Т.В. Тарнавської

27 квітня 2014 року

 23 березня 2017 р. відбулася зустріч доцента кафедри англійської філології Тарнавської Т.В, старшого викладача Ліпської В.В. з випускниками спецалізованої школи І ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови 15 міста Києва.

Викладачі кафедри презентували гуманітарно-педагогічний факультет Національного університету біоресурсів і природокористування України, спеціальності підготовки бакалаврів і магістрів, особливості навчальних програм, умови проживання в гуртожитках та багато іншого. Бесіда пройшла в дружній, теплій атмосфері в режимі діалогу, ставилось багато запитань. 

Учні з захопленням вивчали демонстраційні матеріали факультету. Відчувався інтерес випускників у подальшому навчанні у НУБіП України.

 

 

А 24 березня 2017 р. вищезгадані викладачі провели профорієнтаційну роботу  в СШ I III ступенів № 36 імені Корольова С.П. м. Києва. Викладачі ознайомили учнів (майбутніх абітурієнтів) з правилами прийому до Національного університету біоресурсів і природокористування України у 2017 році, а головне ознайомили зі спеціальностями гуманітарно-педагогічного факультету. Учні задавали питання щодо особливостей навчання, побуту та дозвілля студентів, спортивні заходи тощо. На усі питання учні отримали вичерпні відповіді. Серед школярів виявилось чимало бажаючих вступити до гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook