Студенти-фінансисти нагороджені дипломами Міжнародної науково-практичній конференції молодих вчених і студентів

25 квітня 2017 року

 7 квітня члени гуртка «Інвестор» студенти ОС «Мігістр» спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» 1 року навчання Кадура Анна i Мірошніченко Юлія прийняли участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених і студентів «Фінансово-кредитні механізми розвитку національної економіки», яка проходила в Луцькому національному технічному університеті.

З вітальним словом виступили проректор Луцького НТУ, к.е.н., доцент Талах В.І., який наголосив на значимості проведення конференції, a також завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Вахович І.М., акцентувавши увагу на фінансово-кредитному стимулюванні розвитку економіки та напрямах їх вдосконалення.

Анна Кадура i Юлія Мірошніченко  виступили з доповіддю «Залучення інвестицій в аграрний сектор економіки» на пленарному засіданні під керівництвом доцента кафедри фінансів Буряк А.В.

Доповідь була цікава i актуальна на сьогоднішній час, порушувались питання щодо проблем залучення інвестицій в сільське господарство України, охарактеризовані основні чинники, що перешкоджають їх широкомасштабному залученню та запропоновано шляхи їх вирішення. Було чимало запитань серед учасників конференції, відбулась жвава дискусія та обговорення результатів дослідження, в ході якого доповідачі демонстрували відмінне володіння матеріалом по темі дослідження.

За підсумками конференції Кадуру Анну i Мірошніченко Юлію нагороджено дипломами ІІІ ступеня. Особисто проректор Талах В.І. відзначив про високий рівень підготовки студентів i виніс подяку керівнику Буряк Аліні Вікторівні за хорошу підготовку студентів до конференції.

  

доцент кафедри фінансів
Галина Скрипник

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook