Erasmus+ відкрив можливості викладачам факультету аграрного менеджменту прочитати лекції у Варшаві

20 квітня 2017 року
м.Варшава, Польща

2-8 квітня 2017 року у межах угоди за програмою Erasmus+ (за складовою Teaching Mobility) к.е.н., доцент кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Гальчинська Ю.М. перебувала з візитом у Вищій школі екології та менеджменту м. Варшава (Польща). 

Юлія Гальчинська зробила презентацію про історію та сьогодення факультету аграрного менеджменту НУБіП України та прочитала лекції для закордонних студентів програми Erasmus+ на такі теми: “Strategic and Marketing Planning”, “Business-to-Business Marketing”, “Marketing Research and Information”, “ Product Decisions”. Варто зазначити, що нині у Вищій школі екології та менеджменту (м.Варшава) також навчаються студенти з Індії, Непалу, Турції, Бангладешу та Зімбабве.

Протягом п`яти днів комунікації Юлія Гальчинська поділилася своїм досвідом у сфері маркетингу не тільки через лекції, а також за допомогою практичних завдань та прикладів реальних компаній та корпорацій. Практичні заняття були проведені в стилі інтерактивних ігор на базі теоретичних засад та практичних навичок в сфері маркетингу, студенти розробляли та презентували SWOT та PEST аналізи для компаній.

Результатом перебування доцента Гальчинської Ю.М. у Вищій школі менеджменту став сертифікат про мобільність в рамках програми Erasmus+.

Наступним кроком стане запрошення закордонних викладачів для проведення лекцій у НУБіП України та обмін студентами між ВНЗ-партнерами.

Ярослава Ларіна,

завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook