Економічна модель сучасності

7 квітня 2017 року
6 квітня 2017 р.  члени  наукового гуртка «Інвестор»  разом із своїм керівником доцентом кафедри фінансів Скрипник Г.О.  прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Економічна модель сучасності завдання, виклики, перспективи» на базі  ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний  інститут». Серед учасників були студенти, аспіранти, молоді науковці і досвідчені імениті вчені, що мають власні наукові школи. Привітав гостей заступник директора з навчально-виховної роботи Василь Кулик та побажав всім продуктивної роботи та цікавих наукових ідей.
 
       
На конференції порушувались важливі проблеми, a саме: щодо глобальних тенденцій розвитку біоенергетики, відновлювальних джерел енергії; фінансової децентралізації та її вплив на розвиток територіальних громад регіонів Українського Полісся, a також прогнозування  та бізнес-моделювання економічних процесів в розробці дієвої економічної моделі, що може використовуватися органами державного управління.
З доповідями, під керівництвом завідувача кафедри фінансів Давиденко Н.М, виступили: Лагута Анна «Сучасний стан інвестиційної діяльності в Україні», порушивши питання щодо активізації інвестиційних процесів за рахунок стимулювання вітчизняних інвесторів. Слєсар Вячеслав «Фінансова підтримка аграрного сектору: реалії та перспективи» акцентуючи увагу на  можливість використання в Україні окремих зарубіжних інструментів державної підтримки, серед  яких  адресна підтримка дрібних товаровиробників, компенсації за 1 га посівних площ, надання податкових пільг малим і середнім фермерським господарствам, створення кредитних кооперацій та спеціалізованих аграрних банків.
 
       
Під керівництвом Скрипник Г.О. виступила Єрохіна Євгенія «Механізм фінансово-кредитного забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств» та  розкрила методи зовнішнього й внутрішнього впливу на формування, використання та нагромадження фінансових ресурсів з метою забезпечення ними господарської діяльності підприємства та підвищення ефективності і прибутковості виробництва.  A також, Водніцький Микола «Інвестиційна діяльність страхових компаній України» розкрив особливості інвестиційної діяльності страхових компаній та Листопад Вікторія «Інвестиційний клімат України та шляхи його покращення»  надала пропозиції щодо покращення інвестиційного клімату держави.
 
       
В ході виступу студенти демонстрували відмінне володіння теоретичними та практичними знаннями по темах дослідження, відповідали на всі поставлені питання та приймали активну участь у дискусіях.
Науковці та учасники конференції отримали сертифікати i збірники тез,  a також мали змогу обмінятися досвідом викладання економічних дисциплін та обговорили можливості співпраці в подальшому.
 
Секретар гуртка «Інвестор»

Єрохіна Євгенія

 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook