«Голосіївська весна» Економічний факультет
«Голосіївська весна» Економічний факультет
6 квітня 2017 року
Ранок 5 квітня видався похмурим і дощовим, та що ближче було до обідньої пори, то яснішало небо і яскравішало сонечко. Тож третього фестивального дня і в актовій залі університету теж було сонячно, а свої таланти представляли студенти економічного факультету, факультету ветеринарної медицини та студенти юридичного факультету ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ
Авторський сюжет «Годинник емоцій» студентки-третьокурсниці економічного факультету Катерини Дювенжи був побудований на протистоянні старого і нового, минулого і сьогодення, академічного і сучасного. І так професійно у нього вплелися і твори у виконанні академічного хору факультету, і хореографічні постановки Оксани Іванчук і Анастасії Слюсар, і фортепіанне виконання Людмили Сорочук, і вокал Світлани Гараган і Вікторії Червінської. Шквал емоцій викликали гімнастичні номери у постановці Анастасії Клюй, а коли на сцені з’явився театральний колектив факультету, у якому студенти впізнали улюблених викладачів, захопленню залу не було меж. Як і годиться, старе і нове знайшли порозуміння, і вже стоячи зал вітав флеш-моб «Ми разом». Було видно і відчутно: факультет – єдине ціле, дружна сім’я.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9047.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9048.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9049_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9050.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9055_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9067_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9069_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9074.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9076.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9077.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9081_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9085.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9089.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9090_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9160.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9096_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9099_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9100.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9102.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9103.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9104_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9105.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9106_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9110.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9111_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9162.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9115.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9117_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9121.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9124.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9125_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9130.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9134_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9135_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9137.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9144_0.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9147.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9151.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u18/dsc_9158.jpg)
(с) Ірина Майданюк