Навчальний семінар «Перспективи вдосконалення навчального-виховного процесу на основі принципів Болонської угоди в умовах реформування системи освіти в Україні»

17 вересня 2010 року

17 вересня 2010 р. у ННЦ біології і екології субтропічних рослин і ландшафтознавства НУБіП України (м. Ялта) відбувся навчальний семінар «Перспективи вдосконалення навчального-виховного процесу на основі принципів Болонської угоди в умовах реформування системи освіти в Україні».

З доповідями виступили:

  • Вступне слово - начальник відділу навчальних закладів І-ІІ р.а. МАП України Самсоненко С.Г., Державна інспекція навчальних закладів МОН України Маковська О. А.
  • Організація навчального процесу в ПФ НУБіП України «КАТУ» у контексті вимог Болонської угоди - заступник першого проректора ПФ НУБіП України «КАТУ» Додонов С.В.
  • Концептуальні засади розвитку навчального закладу та шляхи поліпшення практичної складової на основі новітніх технологій - директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» Лукач В.С.
  • Результати вступної компанії 2010 р. у НУБіП України та особливості прийому на освітньо-професійні програми підготовки молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів у 2011 р. - відповідальний секретар приймальної комісії НУБіП України Свинчук В.А.
  • Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес  - директор ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» Михайлов С.І.
  • Основні проблеми та завдання ВНЗ у 2010-2011 н.р. щодо вдосконалення діяльності в умовах реформування системи освіти в Україні - заступник першого проректора з навчальної, наукової і організаційної роботи з питань діяльності ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації НУБіП України Гладкий А.М.
  • Стендові доповіді.
  • Рейтингова оцінка діяльності педагогічних працівників у відокремлених підрозділах НУБіП України - директор ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки і менеджменту ім. О. Майнової» Гордієнко О.В.

Організатор: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Телефони оргкомітету: 044-527-8037 (8961)
Е-mail: [email protected]
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook