Робота з обдарованою молоддю – важливий напрямок профорієнтації на факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології

26 лютого 2017 року

     Вже не перший рік факультет захисту рослин, біотехнологій та екології співпрацює з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка в плані виховання талановитої молоді, участі в проведенні учнівських олімпіад з біології, екології. Ось і тепер наш факультет надає допомогу у проведенні відбірково-тренувальних зборів переможців серед учнів 10-11 класів м. Києва на ІІІ Всеукраїнському етапі учнівської олімпіади з екології на наступний ІV етап.

     23 лютого було проведено першу зустріч з командою переможців, яку координує методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Світлана Агапщук.
     Зустріч розпочала з привітальним словом до переможців заступник декана факультету Юлія Рибалко, яка надала інформацію про сучасну матеріально-технічну базу університету, зокрема факультету захисту рослин, біотехнології та екології, про умови, які створюються для розкриття творчих і спортивних здібностей майбутніх абітурієнтів. Були також надані інформаційно-довідкові матеріали про університет та умови вступу на навчання у 2017 р. та невеличкі подаруночки від декана факультету.

     Далі навчально–тренувальні збори продовжилися теоретичним інформаційним штурмом з різних напрямів сучасної екології, який підготували викладачі кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності.
     Завідувач кафедри професор Володимир Боголюбов познайомив учнів з методами моніторингу в екології, професор Михайло Стародубцев із проблемами водних та земельних ресурсів, професор Віталій Гайченко з питаннями радіаційної екології, доцент Олена Ракоїд –  з проблемами деградації грунтів та процесами опустелювання на державному та міжнародному рівнях. Учні активно сприймали інформацію, задаючи досить цікаві питання. 

     Пожвавленням в аудиторії було сприйнято інформацію студентів 4 курсу, напрям «Екологія», Дарини Сахно, Олександра Скопця та Харченка Антона, які познайомили учасників відбірково-тренувальних зборів з соціоекологічним напрямом в екології з доповіддю про значення біосферного заповідника, його структуру та біорізноманіття на прикладі Карпатського біосферного заповідника. 

     В кінці заняття учні отримали домашнє завдання у вигляді тестів, підготовлених доцентом Людмилою Соломенко, що допоможе їм в підготовці до наступного практичного заняття. 

Людмила Соломенко,
керівник профорієнтаційного центру
 факультету захисту рослин, біотехнологій та екології  

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook