Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Розвиток бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та оподаткування в сучасному інформаційному середовищі»

15 лютого 2017 року

 Запрошуємо на Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію:

"Розвиток бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та оподаткування в сучасному інформаційному середовищі"


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Розвиток бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та оподаткування в сучасному інформаційному середовищі», яка відбудеться у м. Києві 26 квітня 2017 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на базі профілюючих кафедр економічного факультету (обліку та оподаткування і статистики та економічного аналізу).

Організаторами конференції є Національний університет біоресурсів і природокористування України, Київський університет ім. Т. Шевченка, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Луцький національний технічний університет, Львівський торговельно-економічний університет, Тернопільський економічний університет. Конференція проводиться з метою підвищення ефективності та якості наукових досліджень, підготовки фахівців аграрного сектору економіки України, глибокого вивчення сучасних проблем бухгалтерського обліку, аналізу, контролю та оподаткування й визначення пріоритетних аспектів подальшого розвитку науки в сучасному інформаційному середовищі.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Робота планується за такими напрямками:

  1. Обліково-аналітичне забезпечення управління економічною безпекою підприємства.
  2. Облік, аудит та оподаткування в умовах застосування інноваційних комп’ютерних технологій.
  3. Аудиторська діяльність: закордонна та вітчизняна практика.
  4. Реформування бухгалтерського обліку в державному секторі.
  5. Бізнес-соціальна аналітика в обґрунтуванні управлінських рішень.

Вимоги до участі та оформлення тез доповідей наведено у інформаційному листі

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)