Збори трудового колективу Бережанського агротехнічного коледжу схвалили звіт директора Світлани Пилипишин

12 лютого 2017 року

     9 лютого 2017 року пройшли збори трудового колективу Бережанського агротехнічного коледжу, на яких заслухали звіт директора Світлани Пилипишин про результати роботи колективу у 2016 році. Крім основних досягнень, директор проаналізувала і ті проблеми, які постали перед коледжем у 2016 році, а також окреслила коло завдань на 2017 рік, насамперед що стосується реалізації Програми розвитку Університету «Голосіївська ініціатива – 2020». На початку засідання директор привітала викладача циклової комісії гуманітарних дисциплін Степана Жеребецького з ювілеєм.
     На зібрання завітали гості – міський голова Володимир Музичка та голова ради роботодавців коледжу, начальник районних електромереж Мирослав Лехіцький.

     Світлана Пилипишин наголосила на тому, що робота відділень, циклових комісій була спрямована передусім на підвищення якості освітнього процесу, примноження та модернізацію навчально-методичної та матеріально-технічної бази, підвищення якості практичного навчання та курсової підготовки, удосконалення та урізноманітнення шляхів профорієнтаційної роботи, виконання заходів реалізації Програми розвитку університету «Голосіївська ініціатива – 2020». Серед головних результатів у 2016 році – виконання на 100% доведеного державного замовлення, збільшення частки студентів, які навчаються за умов договору (що дало змогу коледжу посісти друге місце в рейтингу відокремлених підрозділів університету щодо динаміки контингенту студентів і лідирувати щодо використання ліцензійного обсягу). Реалізація ступеневої підготовки студентів відбувається здебільшого з Бережанським інститутом (132 випускники продовжили навчання за скороченими програмами підготовки бакалаврів і 10 студентів вступили до інституту за результатами успішного складання ЗНО). Проблемою є вступ випускників до університету.

     Важливим досягненням колективу у 2016 році стало ліцензування 14 робітничих професій для професійно-технічного навчання студентів коледжу та інших категорій населення міста та району.

     Педагогічний колектив закладу брав активну участь у міжнародних та Всеукраїнських конференціях, семінарах та майстер-класах, організованих ДУ НМЦ «Агроосвіта». Директор коледжу звернула увагу на навчально-методичну роботу педагогів: за звітний рік підготовлено 21 методичну розробку за рекомендацією навчально-методичної ради коледжу, 5 методичних розробок рекомендовані до використання в навчальному процесі Вченою радою державної наукової установи Інституту модернізації змісту освіти, для участі у конкурсі серед педагогічних працівників аграрних навчальних закладів «Педагогічні інновації», оголошеному ДУ НМЦ «Агроосвіта» подано 6 навчально-методичних робіт, 2 викладачі взяли участь у всеукраїнському конкурсі «Вчитель-новатор» і отримали дипломи лауреатів, 3 викладачі були учасниками Всеукраїнського форуму педагогічних ідей і мають публікації в журналі «Відкритий урок», 2 педагоги розмістили свої доробки в навчально-методичному журналі «Освіта. Технікуми, коледжі», засновником якого є ДУ НМЦ «Агроосвіта». Більшість електронних навчально-методичних комплексів розміщені на порталі дистанційного навчання Moodle.

     У 2016 році на базі коледжу пройшли засідання обласного методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем в обліку ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області, студентська регіональна науково-пізнавальнаконференція «Феномен Українського Січового Стрілецтва», науково-практична конференція «Маркіян Шашкевич – будитель національного духу Галичини».
     Студенти коледжу протягом звітного періоду брали участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Тернопільської області, е посіли 2-ге місце з математики і 3-тє - з української мови.

     За останній рік значно покращилася робота з практичної підготовки студентів, збільшилася кількість договорів з підприємствами області на створення баз виробничих практик, керівниками практик проводились показові заняття у господарствах. Налагоджується співпраця з роботодавцями через посередництво Ради роботодавців коледжу.

     Відбулися суттєві зрушення у міжнародній діяльності. Ведеться робота щодо виконання спільних зобов’язань відповідно до підписаних угод з Жешувським університетом, Вищою школою ім. Вітольда Пілецького (Польща). Готуються до підписання угоди з Вищою економічною школою (м. Зелена Гура, Польща) та Оломоуцким університетом (Чехія).

     Важливе місце в коледжі відводиться виховній роботі, фізичному вихованню студентів і спортивно-масовій роботі. Минулого року на обласних спортивних змаганнях студенти посіли 1-ше місце з настільного тенісу, 2-ге – з волейболу і 3-тє – з легкої атлетики. Традиційними є проведення конкурсів «Козацькі забави» серед представників сильної частини коледжу та «Нумо, дівчата!» серед жінок і дівчат, спартакіади «Роби з нами, роби, як ми, роби краще за нас» серед викладачів, студентів, вчителів та учнів шкіл району й міста. Візитівкою навчального закладу є проект «Сова» – щорічна церемонія нагородження кращих викладачів та студентів у різних номінаціях. Окремо Світлана Пилипишин відзначила роботу студентського парламенту.

     Багато зроблено за рік і для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази коледжу: поточні ремонти навчальних приміщень, корпусів, котельні, відремонтовано дах ковальської майстерні. Придбано комп’ютери, принтери, мультимедійну техніку для оснащення адміністративних та навчальних приміщень, закуплено автозапчастини для ремонту транспорту, що використовується в навчальному процесі, модернізовано 3 спеціалізовані лабораторії.

     Серед основних завдань на 2017 рік: ліцензування спеціальностей ОС «Бакалавр», що дасть можливість коледжу залишитися вищим навчальним закладом, постійне підвищення якості навчального процесу, забезпечення реалізації ступеневої освіти через створення інтегрованої неперервної системи відбору і підготовки студентів за схемою «загальноосвітня школа, ліцей – коледж – університет», підвищення якості профорієнтаційної роботи, нарощування кадрового потенціалу шляхом збільшення частки викладачів з науковими ступенями, вдосконалення, зміцнення матеріально-технічної бази та ряд інших.

     В обговоренні звіту взяли участь голова циклової комісії механізації сільського господарства та автомобільного транспорту Наталія Юрчишин, завідувач навчально-методичного кабінету Оксана Лещишин, завідувач відділу навчально-виробничих практик та професійно-технічної освіти Олег Андрусяк, президент студентського парламенту Анна Савіцька.

     Володимир Музичка відзначив плідну співпрацю усього колективу з міським відділом освіти, запевнив, що в разі передачі коледжів на місцеві бюджети не залишатиметься байдужим до долі навчального закладу. А Мирослав Лехіцький як голова ради роботодавців коледжу наголосив на поглибленні тісної співпраці з роботодавцями і в цілому належно оцінив якість підготовки студентів коледжу, які проходять виробничі та переддипломні практики в місцевому РЕМі.

     Учасники зборів трудового колективу схвалили звіт директора коледжу Світлани Пилипишин та обрали її делегатом на конференцію трудового колективу НУБіП України.

Галина Процик,
заступник директора з виховної роботи 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook