Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, продуктивність праці: профорієнтаційна робота кафедри глобальної економіки

9 лютого 2017 року
     Кафедра глобальної економіки запрошує випускників Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства на навчання!
В останній декаді січня 2017 року завідувачем кафедри глобальної економіки, доктором економічних наук, професором Вдовенко Наталією Михайлівною було проведено профорієнтаційну роботу в Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства.
      Студенти технікуму отримали інформацію про переваги навчання на економічному факультеті НУБіП України. 
Під час зустрічі майбутні випускники цього навчального закладу отримали детальну інформацію про університет, а саме: економічний факультет, роздавалися буклети, флаєри, періодичні друковані видання з інформацією про спеціальності, вступні іспити, форми та умови навчання. 
Висвітлені також були питання умов студентського побуту та дозвілля, можливості виїзду за кордон в рамках програм співробітництва з іноземними навчальними закладами та підприємствами, пільг для студентів, можливості реалізації здібностей кожного студента завдяки роботі різноманітних гуртків. 
      Було звернено увагу на унікальну та перспективну підготовку фахівців за спеціалізацією «Прикладна економіка» на кафедрі глобальної економіки.
 
      Нехай вибір навчального закладу не буде помилковим і принесе не тільки успіх, а й щастя, задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навики і духовний розвиток.
Богач Л.В., к.е.н, 
доцент кафедри глобальної економіки

 
 В умовах модернізації освіти одним із напрямків оптимізації навчального процесу у вищих навчальних закладах є його спрямування на підвищення взаємовідносин викладача та майбутнього абітурієнта, що відображається в нових підходах до навчання: створенні сприятливої атмосфери для майбутнього співробітництва, які дають можливості для розкриття творчої особистості, розвитку ініціативи, активізації пізнавально-навчальної діяльності студента.
        В останній декаді січня асистент кафедри глобальної економіки Павленко Марина Миколаївна успішно відвідала Зарічненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та зустрічалася з директором школи Стрілковою Любов’ю Дмитрівною та директором Зарічненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Саганом Віталієм Павловичем.
 
 
З директорами школи та гімназії було проведено дискусії щодо подальшого укладання договорів про співробітництво та організацію взаємовідносин між Національним університетом біоресурсів та природокористування України та навчальними закладами з метою залучення більшої кількості абітурієнтів для вступу до нашого університету. 

к.е.н., Сокол Л.М. 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій