БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ЗАРАДИ МИТТЄВОГО ДИТЯЧОГО ЩАСТЯ

24 грудня 2016, 19:15

 

13.12.2016 р. ми (студентська організація факультету конструювання та дизайну з інструментально-вокальним колективом факультету) сколихнули стіни 11 корпусу! В останнє в холі збиралось стільки народу лише на вибори. Кожної перерви наші вокалісти та музиканти вели свій концерт, намагаючись викластись на повну за ті короткі 10-15 хвилин, але нам це вдалося. Изображение 

 

Изображение 

 

Изображение 

 

Ви не заходили в «одинадцяту» 13.12.2016 р.? - Ви багато чого пропустили! Музикальна група факультету піднімала настрій кожному перехожому, ми створили справжню святкову передноворічну атмосферу, нас було чути навіть до лекційних аудиторій (дякувати, нарікань не було).  

 

Изображение 

 

Навіть деякі гості не змогли залишитись осторонь і добавили концертну програму. Дякуємо за співпрацю Oлександру Гостюхинy (факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК), Жені Грабко (агробіологічний факультет), Дар'ї Лукашук (факультет аграрного менеджменту) та П'ятецькому Дмитру (механіко-технологічний факультет), Ви допомогли зробити цей день ще яскравішим! 

 

Изображение 

 

Изображение