Державна атестація випускників магістратури за спеціальністю «Переклад»

14 грудня 2016 року

 На гуманітарно-педагогічному факультеті розпочалась державна атестація студентів магістратури за спеціальністю 8.02030304 «Переклад».

12 грудня 2016 року відбувся державний екзамен з першої іноземної мови випускників освітньо-професійної програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Переклад» денної форми навчання.  До складу державної екзаменаційної комісії входили:
Голова комісії – Малихін О. В.,  завідувач кафедри романо-германських мов і перекладу, доктор педагогічних наук, професор.
Члени комісії:
-           Амеліна С. М., завідувач кафедри іноземної філології і перекладу, доктор педагогічних наук, професор;
-           Білоус Н. В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземної філології і перекладу.
Випускники продемонстрували високий рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з першої іноземної мови (німецької).
Студенти з успіхом давали розгорнуті відповіді на теоретичні питання, перекладали тексти з аграрної тематики з німецької українською мовою, реферували україномовний текст німецькою мовою, демонструючи високий рівень перекладацької компетенції.
14 грудня 2016 року відбувся державний екзамен з другої іноземної мови випускників освітньо-професійної програми підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Переклад» денної форми навчання.  До складу державної екзаменаційної комісії входили:
Голова комісії – Малихін О. В.,  завідувач кафедри романо-германських мов і перекладу, доктор педагогічних наук, професор.
Члени комісії:
-           Сидорук Г. І., кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германських мов і перекладу;
-           Бабенко О. В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германських мов і перекладу.
 
 
Студенти виконували лексико-граматичний тест з англійської мови, перекладали тексти з аграрної тематики з англійської на українську мову, реферували україномовний текст англійською мовою. Магістранти продемонстрували високий рівень володіння практичними навичками комунікації з другої іноземної (англійської) мови.
 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook