В НУБіП розпочато новий навчальний рік підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини

14 вересня 2016 року
НУБіП України

 

З 12 вересня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України розпочали роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

1.            Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба).

2.            Провідні лікарі-токсикологи з з рідинної хроматографії та мікології державних лабораторій ветеринарної медицини в областях.

3.            Офіційні лікарі ветеринарної медицини.

 

 

 

На факультеті ветеринарної медицини, слухачів курсів підвищення кваліфікації зустріли заступник директора ННІ післядипломної освіти, д. с.-г. н., професор Пабат Віктор Олексійович і заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти, к.вет.н., доцент Бойко Григорій Васильович

Професор Пабат В.О. провів лекцію «Сучасний стан АПК України та інноваційні процеси в стимулюванні його подальшого розвитку» і презентував програми перепідготовки з надання другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

Стегней М.М. провів заняття «Історія ветеринарної медицини. Музейна справа у ветеринарній медицині», після якої слухачі відвідали музей анатомії факультету ветеринарної медицини.

 

        Бойко Г.В. ознайомив слухачів з особливостями вступної компанії 2016 року на факультет ветеринарної медицини, перевагами навчання в НУБіП України і провів лекцію «Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні».

 

Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

Заступник декана факультету ветеринарної медицини

з післядипломної освіти, к. вет. н., доцент  Бойко Г.В.

 

 

 

 

 

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook