ВСП "Рівненський коледж НУБіП України"

Адреса: 33000 Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Коперника, 44.

Тел.: (0362) 26-59-23, 22-50-83; 22-34-58

Електронна пошта: [email protected]

WWW: http://www.rdak.edu.ua

Директор:
Корсун Ярослав Петрович

заслужений працівник освіти України, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти України, ад'юнкт-професор менеджменту, члена-кореспондент Міжнародної кадрової академії, член-кореспондент Інженерної академії України

 

     Рівненський державний аграрний коледж за свою піввікову історію пройшов шлях становлення від бухгалтерської школи до одного із найпрестижніших Вищих навчальних закладів регіону. Змінювались покоління викладачів і студентів, мінялися назви навчального закладу, але незмінними залишалися високий педагогічний потенціал колективу, його постійний творчий пошук.

     На сьогоднішній день аграрний коледж - це сучасний навчальний заклад, в якому навчається близько 1200 студентів денної форми навчання і більше 350 студентів заочної форми навчання. Випускники коледжу успішно працюють не лише в Рівненській області, але і в сусідніх Волинській, Тернопільській, Хмельницькій і інших областях. Тільки в 2010 році в коледжі підготовлено на денній і заочній формах навчання понад 560 молодших спеціалістів: бухгалтерів, молодших спеціалістів з комерційної діяльності, техніків-землевпорядників, техніків-будівельників, юристів, техніків-програмістів, молодших спеціалістів з фінансів.

     Склад викладачів, їх висока кваліфікація дозволяють забезпечити високий рівень навчання студентів. Матеріально-технічна база коледжу становить: 68 навчальних кабінетів та лабораторій, дві спортивні зали, їдальня на 100 місць, бібліотечно-інформаційний центр з читальною залою та медіа залою, актова зала на 300 місць, видавничий центр, два гуртожитки на 800 місць, навчальні майстерні.

     Завдяки високому професіоналізму викладацького складу, сучасній матеріально-технічній базі, використанню в навчальному процесі інноваційних технологій, участі в освітянських виставках Рівненський державний аграрний коледж отримав бронзову медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2009» та золоту медаль на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2010» в номінації «Застосування інноваційних педагогічних технологій при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації».

     В 2004-2015 роках коледж успішно пройшов акредитацію і проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

  • Будівництво та експлуатація будівель і споруд
  • Бухгалтерський облік
  • Землевпорядкування
  • Комерційна діяльність
  • Правознавство
  • Розробка програмного забезпечення
  • Фінанси і кредит

     Навчання студентів проводиться на шести відділеннях: відділення загальноосвітньої підготовки, економічне відділення, будівельне відділення, юридичне відділення, відділення програмування, землевпорядне відділення.

 

     У відповідності до Болонського процесу, у коледжі створено чітку систему ступеневої освіти, яка охоплює всі спеціальності. Вступ у наш навчальний заклад, по суті, є вступом до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. Наприклад, випускники зі спеціальності «Правознавство» мають можливість продовжувати навчання за відповідним фахом у Львівському національному університети ім. І. Франка на ІІІ-ІV курсах, регіональне представництво Тернопільського національного економічного університету забезпечує здобуття якісної освіти нашим випускника спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Комерційна діяльність», «Фінанси і кредит» за економічним профілем та випускникам спеціальності «Розробка програмного забезпечення», у Національному університеті «Львівська політехніка» продовжують отримувати освіту випускники спеціальностей «Будівництво і експлуатація будівель і споруд» і «Землевпорядкування».

     Навчальний процес в коледжі забезпечують 107 викладачів: 45 викладачів мають кваліфікацію «Спеціаліст вищої категорії», з них 24 викладачам присвоєно педагогічне звання «Викладач методист», 16 викладачів нагороджені знаком «Відмінник освіти України» і 9 знаком «Відмінник аграрної освіти і науки».

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій