Майже 100 студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК отримали дипломи бакалаврів

29 червня 2016 року

     29 червня 2016 року майже 100 студентів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК отримали дипломи бакалаврів.

     Наказ про завершення навчання зачитала декан Лариса Баль-Прилипко. Вона привітала новоспечених бакалаврів з цією святковою подією та запросила продовжити навчання в магістратурі, а згодом – і в аспірантурі рідного факультету.

     Подяки з рук декана отримали випускники, які за чотири роки навчання були найактивнішими у громадському, мистецькому та спортивному житті факультету – Аліна Демяненко, Богдан Субота, Дмитро Петрук, Олена Корейба, Ігор Прасул, Едуард Бобришев, Анастасія Мельник, Андрій Іжик та капітан факультетської баскетбольної команди Яна Митник.

     Від керівництва університету випускників привітав начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, який відзначив, що сьогодні у нашій державі особлива увага надається саме харчовій промисловості. Вона є запорукою продовольчої, а отже і національної безпеки країни. Тому володарі дипломів факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК знайдуть своє місце у житті, адже за ними – великі перспективи.

Ірина Білоус 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook