Спартакіада "Здоров’я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України

23 травня 2016, 16:00
Спортивний майданчик зі штучним покриттям

Календар змагань

гри

Час

Група

(тур)

Команда 1

Команда 2

23.05 Понеділок

1

16.00

А1

Гуманітарно-педагогічний факультет

ННІ лісового і садово-паркового господарства

2

16.45

В1

Економічний факультет

Агробіологічний факультет

25.05 Середа

3

15.00

Б1

Факультет інформаційних технологій

Факультет аграрного менеджменту

4

15.40

А1

Факультет землевпорядкування

Факультет ветеринарної медицини

 30.05 Понеділок

5

15.45

Б1

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

ННІ енергетики автоматики та енергозбереження

6

16.20

В1

Факультет конструювання та дизайну

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

7

16.55

А2

Факультет ветеринарної медицини

Гуманітарно-педагогічний факультет

31.05 Вівторок

8

15.30

Б2

Факультет аграрного менеджменту

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

9

16.15

В2

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

Механіко-технологійний факультет

10

17.00

В2

Факультет конструювання та дизайну

Економічний факультет

02.06 Четвер

11

15.30

Б2

ННІ енергетики автоматики та енергозбереження

Факультет інформаційних технологій

12

16.15

А2

ННІ лісового і садово-паркового господарства

Факультет землевпорядкування

13

17.00

В3

Механіко-технологійний факультет

Агробіологічний факультет

06.06 Понеділок

14

15.30

В3

Економічний факультет

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

15

16.15

Б3

Факультет тваринництва та водних біоресурсів

Факультет інформаційних технологій

16

17.00

В4

Агробіологічний факультет

Факультет конструювання та дизайну

07.06 Вівторок

17

15.30

В4

Економічний факультет

Механіко-технологійний факультет

18

16.15

А3

Факультет ветеринарної медицини

ННІ лісового і садово-паркового господарства

19

17.00

Б3

Факультет аграрного менеджменту

ННІ енергетики автоматики та енергозбереження

09.06 Четвер

20

15.30

А3

Гуманітарно-педагогічний факультет

Факультет землевпорядкування

21

16.15

В5

Механіко-технологійний факультет

Факультет конструювання та дизайну

22

17.00

В5

Агробіологічний факультет

Факультет захисту рослин, біотехнологій та екології

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій