Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини – запорука забезпечення стабільної екологічної та епізоотологічної ситуації в Україні.

3 травня 2016 року
НУБіП України

 

 

 

З 18 по 29 квітня 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини спільно з ННІ післядипломної освіти НУБіП України проходили курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

1.         Заступники начальників управлінь ветеринарної медицини в містах і районах

2.         Завідувачі хіміко-токсикологічними відділами, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях

3.         Начальники, заступники начальників і начальники пунктів регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

 

 

Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:

1. Завдання і потреби ветеринарної медицини в сучасних умовах. Інформаційні технології у ветеринарній медицині.

2. Організаційне і законодавче забезпечення діяльності ветеринарної медицини.

 

 

 

3. Порядок видачі ветеринарних документів. Запобігання і протидії проявам корупції.

4. Державний контроль за об’єктами санітарних заходів. НАССР як превентивна система щодо безпеки харчових продуктів.

5. Сучасні підходи до забезпечення стабільної екологічної та епізоотологічної ситуації в Україні. Організація лікувально-профілактичних заходів при хворобах заразної та незаразної етіології. 

6. Організація ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті.

7. Завдання і перспективи удосконалення хіміко-токсикологічних досліджень з урахуванням екологічної ситуації в світі й Україні. 

8. Гармонізація системи хіміко-токсикологічних та моніторингових досліджень до європейських вимог.

9. Вимоги європейського законодавства при проведені моніторингу за продукцією тваринного походження та кормів.

По закінченню курсів підвищення кваліфікації слухачам були вручені кваліфікаційні свідоцтва.

 

 

Після вручення свідоцтв, заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти Бойко Г.В. провів профорієнтаційну роботу серед слухачів.

Були висвітлені правила прийому до НУБіП України у 2016 році та переваги навчання в нашому університеті. Наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

 

Заступник декана факультету ветеринарної медицини з післядипломної освіти,кандидат ветеринарних наук, доцент  Бойко Г.В.

 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook