Вітаємо з присудженням наукових ступенів!

21 грудня 2015 року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 грудня 2015 року № 1292 Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 15 грудня 2015 року наукові ступені доктора та кандидата наук присуджено наступним здобувачам, які захистили дисертації у спеціалізованих вчених радах Національного університету біоресурсів і природокористування України:

 

Здобувачі наукового ступеня доктора наук:

Д 26.004.01

Жемойда Олександр Віталійович, 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» (економічні науки).

Д 26.004.18

Кириленко Катерина Михайлівна, 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» (педагогічні науки).

Д 26.004.20

Власенко Іван Володимирович, 08.00.06 «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» (економічні науки).

Д 26.004.21

Курдюкова Ольга Миколаївна, 06.01.13 «Гербологія» (сільськогосподарські науки).

 

Здобувачі наукового ступеня кандидата наук:

 

Д 26.004.01

Швиденко Ольга Михайлівна, 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» (економічні науки).

Д 26.004.02

Грицюк Наталя Вікторівна, 06.01.11 «Фітопатологія» (сільськогосподарські науки).

Ніколенко Анна В’ячеславівна, 06.01.11 «Фітопатологія» (сільськогосподарські науки).

Д 26.004.03

Демиденко Ірина Федорівна, 16.00.03 «Ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія» (ветеринарні науки).

Канівець Наталія Сергіївна, 16.00.01 «Діагностика і терапія тварин» (ветеринарні науки).

Нікітова Аліна Петрівна, 16.00.03 «Ветеринарна мікробіологія, епізоотологія, інфекційні хвороби та імунологія» (ветеринарні науки).

Д 26.004.05

Лесь Станіслав Анатолійович, 06.02.04 «Технологія виробництва продуктів тваринництва» (сільськогосподарські науки).

Разанова Олена Петрівна, 06.02.02 «Годівля тварин і технологія кормів» (сільськогосподарські науки).

Д 26.004.06

Лавріненко Олександр Тимофійович, 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» (технічні науки).

Мариніна Людмила Іванівна, 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» (технічні науки).

Д 26.004.09

Бреус Надія Юріївна, 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (біологічні науки).

Дяченко Яна Михайлівна, 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (біологічні науки).

Іващенко Ірина Євгеніївна, 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (сільськогосподарські науки).

Лобченко Ганна Олександрівна, 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» (сільськогосподарські науки).

Д 26.004.10

Широкоступ Олександр Васильович, 06.01.09 «Рослинництво» (сільськогосподарські науки).

Щербакова Олена Миколаївна, 06.01.09 «Рослинництво» (сільськогосподарські науки).

К 26.004.11

Білецький Михайло Олексійович, 05.23.06 «Технологія деревообробки, виготовлення меблів та виробів з деревини» (технічні науки).

Спірочкін Андрій Костянтинович, 05.23.06 «Технологія деревообробки, виготовлення меблів та виробів з деревини» (технічні науки).

К 26.004.16

Галайдюк Лідія Юріївна, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (юридичні науки).

Григорович Роман Васильович, 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» (юридичні науки).

Майданевич Наталія Василівна, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (юридичні науки).

Оскірко Аліса Олексіївна, 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» (юридичні науки).

Панталієнко Тарас Петрович, 12.00.06 «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право» (юридичні науки).

К 26.004.17

Кушніренко Олександр Анатолійович, 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)» (економічні науки).

Д 26.004.18

Пономаренко Оксана Григорівна, 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» (педагогічні науки).

Д 26.004.20

Опенько Іван Анатолійович, 08.00.06 «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» (економічні науки).

 

Відділ наукової атестації

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015