Пройшла перевірка використання коштів зальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності

4 листопада 2015 року

 Згідно статті 10 Закону України «Про загальнообов'язкове державне загальне страхування», Плану-графіку Київського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та на підставі направлення заступника директора виконавчої дирекції Київського відділення Фонду В.О. Харапун головними спеціалістами контрольного ревізійного відділу виконавчої дирекції Київського відділення Фонду з 19.10.2015 р. по 23.10.2015 р. проведена документальна планова перевірка використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності НУБіП України за період з 01.07.2014 р. по 30.09.2015 р.

 
У ході перевірки з нарахування та виплати допомоги за всіма видами порушень не встановлено.
 
Комісії із соціального страхування вказано на посилення контролю з виконання «Інструкції про порядок видачі документів що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян».
 
У підготовці та наданні відповідних документів до перевірки приймали участь група бухгалтерів з обліку оплати праці, відділу соціальної роботи, голова комісії соціального страхування Ростислав Тарасенко, головний бухгалтер Тетяна Кондрицька, заступник головного бухгалтера Ніна Карман.
 
Тетяна Кондрицька,
головний бухгалтер
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook