Підготовка до жовтневої вченої ради, ремонт третього корпусу і якість харчування в їдальнях – у центрі уваги ректорату

26 жовтня 2015 року

     26 жовтня пройшло традиційне засідання ректорату. Відкриваючи його, ректор Станіслав Ніколаєнко зупинився на результатах місцевих виборів, які відбулися вчора. Зокрема, явка на виборчих дільницях, які розміщені на території університету склала більше 51% і є також більшою, ніж в середньому по столиці. У цілому виборчий процес пройшов у рамках закону. Ще Станіслав Миколайович звернув увагу на заходи, заплановані на цей тиждень – виїзне засідання ректорату, яке пройде завтра на базі Немішаєвського агротехнічного коледжу, та засідання вченої ради, яке проходитиме на факультетах конструювання та дизайну і механіко-технологічного.

     Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша поділився враженнями від відвідування Вірменії. Як уже повідомляв офіційний сайт, між нашим університетом та Національним аграрним університетом Вірменії підписана рамкова угода про співпрацю. Також в полі зору вибори голови Студентської організації, які пройдуть 28 жовтня.

     Учений секретар Оксана Барановська повідомила про результати перевірки діяльності вчених рад факультетів конструювання та дизайну і механіко-технологічного. У механіків документація в задовільному стані, а у конструкторів вона потребує значного поліпшення, про що і було зауважено декану Зиновію Ружилу. Також відвідали лекційні, практичні і лабораторні заняття та висловили ряд зауважень. Мова про порушення дисципліни з боку студентів, відвідуваність, слабке використання мультимедійного супроводження, передача застарілих знань тощо. Всі пропозиції зібрані, систематизуються та будуть передані в деканати для вжиття необхідних заходів щодо покращення якості освітнього процесу.
     Головний бухгалтер Тетяна Кондрицька доповіла про підписання акту про передачу майна університету в сферу управління Міністерства освіти і науки України. Очікуємо початку процедури списання застарілого і зношеного майна, яке накопичувалося роками.
     Начальник планово-фінансового відділу Наталія Дробот повідомила про погодження Студентською організацією підвищення плати за гуртожиток з 1 листопада на дозволені законом 38 гривень. Це вимушений крок, оскільки тарифи на тепло, електрику, гаряче і холодне водопостачання та водовідведення зросли в рази.

     Начальник навчального відділу Оксана Зазимко доповіла про завершення обробки результатів соціологічного опитування. В електронному опитуванні взяли участь майже 1200 студентів, а в паперовому – більше 400. Вони будуть представлені на найближчому засіданні ректорату. Також з 28 по 30 жовтня на факультетах конструювання та дизайну, інформаційних технологій і в ННІ післядипломної освіти працюватимуть комісії з акредитації нових спеціальностей. Навчальний відділ веде також підготовку до випуску магістрів і спеціалістів.
     В.о. проректора з навчально-наукової роботи, міжнародних питань та розвитку університету Вадим Ткачук повідомив про встановлення зв’язків з Латвійським аграрним університетом під час візиту на Генеральну асамблею Європейської асоціації університетів наук про життя. Також продовжується зарахування на навчання іноземних студентів, і найближчим часом наш університет відвідають та прочитають лекції, присвячені сучасним проблемам агропромислового виробництва, розвитку сільських територій, професори з Німеччини і Франції, про що буде повідомлено додатково.

     Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про хід відновлювальних робіт на третьому корпусі. Так, минулої п’ятниці корпус був оброблений фунгіцидними засобами. Сьогодні будуть відібрані проби, проведений їх аналіз і будівельники поновлять роботу. Також Валерій Васильович повідомив, що починаючи з сьогоднішнього дня усі корпуси університету опалюватимуться. Тривають ремонтні роботи в 4-му гуртожитку та двох лабораторіях на механіко-технологічному факультеті.

     Начальник відділу кадрів Микола Михайліченко доповів про проходження співбесід претендентами на посади завідувачів кафедр з деканами та проректорами.

     Голова профспілкової організації співробітників Ростислав Тарасенко поінформував про початок перевірки якості послуг, що надаються університетськими закладами харчування. Основна увага приділятиметься дотриманню обов’язкових санітарних норм і харчових стандартів, а також смаковим якостям страв і їх асортименту.

     Проректор з навчально-наукової роботи, правових та соціальних питань Володимир Курило доповів про завершення перевірки видавничого центру університету. За її результатами готується звіт.
     Перший проректор Ігор Ібатуллін повідомив про проведений аналіз господарської діяльності Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК та лабораторії біосенсорики. Окрема увага зараз приділяється переходу тварин на зимівлю в навчально-дослідних господарствах.

Підсумовуючи, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень Валерію Іщенку – вести щоденний моніторинг витрат на енергоносії та воду, сформувати графік робіт на 3-му корпусі, Вадиму Ткачуку – визначитися з кандидатурою на посаду директора ННЦ міжнародної діяльності, активізувати роботу по створенню відділу супроводження міжнародних наукових грантів, Сергію Кваші – скласти узгоджений графік проходження студентами практик, Володимиру Курилу – продовжити створення музеїв спеціальностей на факультетах і в ННІ.
     Також були розглянуті й інші питання життєдіяльності університету.

Денис Рудень

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook