Дар'я Аврамчук: Облік і оподаткування – цікава та перспективна спеціальність

28 квітня 2024 року
        Будь ласка, скажіть кілька слів про себе. Звідки дізналися про НУБіП України?
     — Мене звати Дар'я АврамчукЯ навчаюся в м. Ірпінь, у ВСП «Ірпінський фаховий коледж НУБіП України». Люблю дізнаватися щось нове з книжок чи з інших джерел для навчання, я чесна та завжди готова допомогти.
       Навчаючись в коледжі, я чула від викладачів, що НУБіП є гарним університетом для здобуття вищої освіти.
 
     — Що стало вирішальним у виборі спеціальності «Облік і оподаткування»?
    — Вирішальним фактором у виборі спеціальності "Облік і оподаткування" для мене стало розуміння важливості цієї сфери для забезпечення ефективної діяльності будь-якого підприємства чи організації. Ще зі шкільних років я відчувала тягу до точних наук, мала здібності до математики та аналізу цифрових даних.
   Облік і оподаткування поєднують у собі елементи економіки, фінансів, права та інформаційних технологій, що робить цю спеціальність надзвичайно цікавою та перспективною. Я усвідомлювала, що знання у цій галузі завжди будуть затребувані на ринку праці, адже жодне підприємство не може успішно функціонувати без належної організації бухгалтерського обліку та дотримання податкового законодавства.
    Крім того, мене приваблювала можливість працювати з цифрами, аналізувати фінансові показники, вести облік активів та зобов'язань, складати звітність. Це відповідало моєму практичному складу розуму та бажанню працювати з конкретними даними.
   Таким чином, прагнення отримати ґрунтовні знання та практичні навички в сфері обліку, оподаткування та фінансів, а також усвідомлення важливості цієї спеціальності для успішної діяльності підприємств стали вирішальними чинниками мого вибору.
 
     — Які маєте захоплення?
    — Мені подобається подорожувати, читати книжки, вивчати математику та слухати різноманітну музику. Також я дуже ціную живе спілкування, тому із задоволенням відвідую різноманітні культурні заходи — виставки, концерти, поетичні вечори. Це надихає на нові роздуми та творчі пориви.
Окрім інтелектуальних захоплень, я полюбляю активний відпочинок на природі, зокрема пішохідні прогулянки в лісі чи парку. Це допомагає перезавантажитись, знайти гармонію та натхнення.
 
     — Які мрії на майбутнє?
     — Я мрію зробити щось значуще і залишити по собі помітний слід у цьому світі. Також я прагну жити яскравим, насиченим життям, відкриваючи для себе нові цікаві місця як у рідній країні, так і за кордоном. Зокрема, однією з моїх цілей є можливість відвідати Канаду — країну яка високорозвинена, з потужною економікою та заснована на видобутку природних ресурсів, виробництві та секторі послуг.
  Впевнена, що здобута мною спеціальність в обліковій сфері та гідний рівень доходів, який вона забезпечить, стануть міцним підґрунтям для реалізації моїх мрій і амбітних планів. Освіта та професійні навички дозволять мені досягти фінансової незалежності, а отже матиму змогу подорожувати, пізнавати світ, розкривати свій потенціал і робити внесок у розвиток суспільства.
 
    — Бажаємо Дар’ї успіху при вступі на омріяну спеціальність!

 

Розмову вела Людмила Мельянкова,

доцентка кафедри обліку та оподаткування 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook