Спартакіада закладів фахової передвищої освіти в Бережанському фаховому коледжі: емоції, азарт, перемоги, нагороди

19 квітня 2024 року

 

1  17-18 квітня 2024 року викладачі фізичного виховання ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» разом з керівником фізичного виховання коледжу провели змагання в залік Спартакіади серед студентів ЗФПО Тернопільської області. До програми Спартакіади було включено волейбол (юнаки та дівчата), настільний теніс (юнаки та дівчата) та мініфутбол (юнаки).

11

  Змагання відкрила директорка коледжу Світлани ПИЛИПИШИН, яка наголосила на важливості залучення студентів до ведення здорового способу життя та до занять фізичною культурою і спортом.

12

15161718192023

2122

  В перший день змагань (17 квітня) було розіграно три комплекти нагород: спочатку дівчата-тенісистки визначили найсильнішу (Надія ФОРТУНАІ місце, Вікторія РАВАІІІ місце (обидві - Галицький фаховий коледж ім. В.Чорновола), Мар’яна ЖИШКАІІ місце (ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України»)); згодом свої «розбірки» з малою тенісною ракеткою провели і юнаки (Роман ЩОТЧУКІ місце (Галицький фаховий коледж ім. В.Чорновола), Станіслав МАКСИМ’ЮКІІ місце (ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя»),  Павло БЕРНАДИНІІІ місце (ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя»). Також визначились переможець та призери у змаганнях з волейболу серед юнаків: І місце - ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», ІІ місце - ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя», ІІІ місце - ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя».

10

2345678

9  18 квітня студенти грали в мініфутбол, а студентки – у волейбол. Найсильнішою мініфутбольною командою став ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя», ІІ місце - ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя»,  ІІІ місце - ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України».

  Азартними та запальними були матчі волейбольної першості серед дівчат. І місце - Галицький фаховий коледж ім. В.Чорновола, ІІ місце - ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», ІІІ місце - ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя».

  Переможці та призери в змаганнях з видів спорту, включених до програми Спартакіади, нагороджені грамотою та медалями. Переможець та призери в комплексному заліку – грамотою та кубком.

  Комплексна турнірна таблиця має такий вигляд:

 

 

Волейбол (юнаки)

Настільний теніс*

Волейбол (дівчата)

Міні

футбол

Сума

ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України»:

І -  40

ІV - 10

ІІ - 30

ІІІ - 20

100**

Галицький фаховий коледж імені В.Чорновола:

ІV - 10

І -  40

І -  40

ІV - 10

100**

ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя»:

ІІІ - 20

ІІІ - 20

ІV - 10

І -  40

90

ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя»:

ІІ - 30

ІІ - 30

ІІІ - 20

ІІ - 30

110

* Враховувалися до комплексної турнірної таблиці найкращі результати (місце у турнірній таблиці) трьох студентів-спортсменів незалежно від статі учасника.

** За однакової кількості балів перевагу має команда, в якої більше призових місць вищого ґатунку.

  На підведенні підсумків представники закладів освіти, що брали участь в змаганнях, подякували Організаторам за гостинний прийом та дружню атмосферу і в один голос заявили, що змагальна практика – найкращий варіант вдосконалення спортивної майстерності студентів-спортсменів. 

ДЯКУЄМО Збройним силам України за можливість займатися улюбленою справою!!!

Степан ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ,
керівник фізичного виховання
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook