Ніжинський агротехнічний інститут обрав представників, які будуть брати участь у виборах ректора НУБіП України

11 квітня 2024 року
  10 квітня в Ніжинському агротехнічному інституті відбулися збори штатних працівників інституту, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, та загальні збори студентів, на яких був присутній член організаційного комітету з виборів ректора НУБіП України, декан факультету конструювання та дизайну НУБіП України, Ружило Зіновій Володимирович.

  Він зазначив, що наказом № 48-К-24 від 7 березня 2024 року та відповідною публікацією на офіційному сайті Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на заміщення посади ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України, вибори якого відбудуться 28 травня цього року.

  Відповідно до діючого законодавства ректор університету обирається шляхом таємного голосування штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників та виборних представників університету та його відокремлених підрозділів.

  Виборам ректора передує процедура обрання виборних представників в університеті та відокремлених підрозділах.

  Отже, на загальних зборах працівників інституту, які не є науковими, науково-педагогічними і педагогічними працівниками, таємним голосуванням одноголосно було обрано 9 представників, які голосуватимуть на виборах ректора університету 28 травня.

  Студентство ж обрало своїх 16 представників для участі у виборах ректора НУБіП України.

Інна Дворник,
секретар виборчої дільничної комісії

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook