Кафедра прийняла активну участь у Дні відкритих дверей факультету ІТ

5 квітня 2024 року

4 квітня 2024 року факультет інформаційних технологій НУБіП України знову відчинив свої двері для абітурієнтів. Традиційно захід проходив у змішаному форматі – учасники мали можливість долучитися до днів відкритих дверей як в офлайн, так і в онлайн форматі.

    Під час дня заходу учасники мали змогу відвідати загальноуніверситетську виставку у корпусі №3, де факультет інформаційних технологій презентував практичні здобутки своїх студентів, отримані під час навчання та роботи в навчальних лабораторіях і студентських наукових гуртках. Відвідувачі виставки мали змогу не тільки подивитись експонати, а й скористатись деякими з них, зокрема, покерувати польотом дрону за допомогою джойстика й окулярів, виконати ігрові завдання з VR. Більшість експонатів було представлено кафедрою комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки. На стенді розповідали про  навчання на спеціальностях факультету Богдан ОСТРОУШКО, випускник і вже асистент-викладач кафедри комп'ютерних систем, мереж та кібербезпеки, студенти 4 курсу Назар АНТОНЮК (спец. 122 - Комп'ютерні науки) та Євгеній СТЕПАНЮК (спец. 123 - Комп'ютерна інженерія).

 

 

    Гості мали змогу продовжити знайомство на факультеті інформаційних технологій який знаходиться у навчальному корпусі №15.

   Майбутніх абітурієнтів зустріла декан факультету Олена ГЛАЗУНОВА. Вона розповіла про особливості навчання за ІТ-напрямком та можливості, які доступні для студентів у процесі навчання.

У свої доповіді вона представила всі спеціальності факультету:

121 Інженерія програмного забезпечення,

122 Комп’ютерні науки,

123 Комп’ютерна інженерія,

125 Кібербезпека та захист інформації,

126 Інформаційні системи і технології,

051 Економіка (Економічна кібернетика, Цифрова економіка).

  

    Факультет відвідало понад 130 випускників шкіл Києва (№132, №241, №296, №179, №116), смт. Лисянки Черкаської обл. та смт. Хотова, смт. Тарасівки, смт. Боярки Київської області. Майбутніх абітурієнтів також зустрічала команда завідувачів кафедр та заступників декана і працівників деканату. Представників з різних шкіл запрошували спочатку на презентацію факультету і частування кавою з цукерками. По завершенню презентації факультету і спеціальностей гості мали змогу пройти з екскурсію лабораторіями факультету, змогли ознайомитися з навчальними обладнанням, яке використовується під час освітнього процесу. Викладачі кафедри Борис ГУСЄВ, Євгеній НІКІТЕНКО, Семен ВОЛОШИН і відповідальні за навчальні лабораторії познайомили гостей з матеріальною базою факультету, продемонстрували як проходять заняття під час навчання, провели різні активності з відвідувачами, такі як конкурси та вікторини на ІТ тематику.

  

   Цікавою родзинкою стали майстер-клас з отримання практичних навичок із створення мережевого патч-корду та конкурсу з кібербезпеки та дешифруванню данних. Майстер клас зі створення патч-корду організував старший викладач кафедри Володимир МАТІЄВСЬКИЙ зі студентами старших курсів спеціальності 123 "Комп'ютерна інженерія".

     Переможці отримали заохочувальні призи - термокружка з логотипом фірми-роботодавцем з якою співпрацює кафедра, та ігрова поверхня для мишки.

    Конкурс з кібербезпеки та дешифруванню організував доцент кафедри Андрій САГУН зі студентами старших курсів спеціальності 125 - "Кібербезпека та захист інформації".

      Цей конкурс викликав більшу кількість зацікавлених та всі учасник отримали заохочувальні призи з символікою університету та факультету ІТ і головні призи - ігрові мишки та ігрові поверхні.

  Важливо зазначити, що кожен з гостей хто долучився до огляду матеріально-технічної бази і цікавих конкурсів, залишились задоволеними та зацікавленими університетом.

     Дехто з гостей вже впевний, що обере спеціальності кафедри комп'ютерних систем, мереж і кібербезпеки і залишили свої контакти. Це Тетяна ПОЗДНЯКОВА, Марія БЄЛІК, Максим КУЗНЄЦОВ, Ярослав ЧЕН. Чекаємо на вас влітку в приймальній комісії.

     

Дякуємо відповідальному за профорієнтаційну роботу по кафедрі доценту Андрію САГУНУ.

Дякуємо кожному учаснику заходу та запрошуємо вступати на факультет ІТ НУБіП України. До нових зустрічей!
 

Дмитро КАСАТКІН,

завідувач кафедри комп'ютерних систем,

мереж та кібербезпеки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook