Ніжинський фаховий коледж НУБіП України зустрічає майбутніх студентів

1 квітня 2024 року
  30 березня 2024 рокув Ніжинському фаховому коледжі НУБіП України відбувся День відкритих дверей – довгоочікувана зустріч майбутніх абітурієнтів та їх батьків із керівництвом коледжу і представниками студентства. Попри непросту безпекову ситуацію в країні захід проходив в очному форматі та його учасниками стало понад 100 осіб.
  На початку зустрічі до майбутніх вступників та їхніх батьків звернулася директор і голова Приймальної комісії коледжу Олена Литовченко, яка привітала учасників Дня відкритих дверей і побажала всім здоров’я, удачі і благополуччя, миру і найшвидшої перемоги нашій країні! Також подякувала присутнім за виявлений інтерес до нашого закладу освіти, коротко зупинилася на його історії та сьогоденні. Ознайомила зі структурою коледжу; організацією освітнього процесу в умовах воєнного стану; матеріально-технічною базою; можливістю реалізації ступеневої освіти для студентів на базі ОПС «Фаховий молодший бакалавр»; добрими традиціями, що вже склалися в коледжі; умовами проживання студентів у гуртожитку, можливостями творчого та спортивного розвитку під час навчання. Наголосила на актуальності й широкому попиті на фахівців спеціальностей, за якими здійснюється підготовка в коледжі. Також відзначила потенціал колективу коледжу, завдяки наполегливості й професіоналізму якого наш заклад має вагомі досягнення та впевнено крокує до визначених цілей.
  Відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Тетяна Романенко ознайомила учасників заходу з основними етапами вступної кампанії 2024 року та поінформувала щодо особливостей цієї кампанії, а також додаткових можливостей для майбутніх абітурієнтів, які допоможуть їм вступити до коледжу на престижні спеціальності й успішно навчатися, у тому числі за рахунок коштів державного бюджету. Насамперед, це навчання на підготовчих курсах, які успішно функціонують в закладі. Ще одне цікаве питання – про роль у вступній кампанії мотиваційного листа та особливостей його написання.
  Для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги відповідальний секретар приймальної комісії порадила майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до Приймальної комісії коледжу, на базі якої буде функціонувати Консультаційний пункт для допомоги щодо створення електронних кабінетів вступників та розміщення в них необхідних документів.
  Також наголосила, що з детальною інформацією про умови прийому можна ознайомитися на офіційному сайті коледжу в розділах «Вступ-2024» за посиланням https://natc.org.ua/content/abiturientu або «Абітурієнту» https://natc.org.ua/content/pravila-prijomu.
  Завідувач відділення технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації Олександр Ландик провів віртуальну екскурсію офіційним сайтом коледжу, продемонструвавши його основні розділи та пояснивши, де можна знайти всю необхідну інформацію.
  Про студентське життя в коледжі, роботу студентської організації та дозвілля присутнім розповіла голова студентської ради Анна Шостка, а також запросила майбутніх вступників приєднуватися до великої і дружної коледжівської родини, яка допоможе цікаво та корисно провести роки навчання в нашому закладі освіти і знайти своє місце в житті.
  Більш детально зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців в коледжі, ознайомили голови випускових циклових комісій: з транспортних технологій – Любов Дяченко, з комп’ютерної інженерії – Анна Калініченко, з експлуатації машин і обладнання та фундаментальних дисциплін – Олександр Кириченко, а також студентка випускного курсуспеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» Катерина Ковтун.
  Заключним блоком заходу стало представлення робіт студентських наукових гуртів їх керівниками Андрієм Дворником, Романом Залозним, Русланом Кубраком, Олександром Микулою за безпосередньої участі студентів – членів наукових гуртків, що викликало неймовірний інтерес у майбутніх абітурієнтів.
  Оголошена в регіоні повітряна тривога ніяким чином не зіпсувала настрій гостей заходу, оскільки дружньо перемістившись в облаштоване укриття навчального корпусу, гуртківці продовжили свої виступи, а присутні отримали змогу ознайомитися з розташуванням та умовами перебування в укритті.
  Бути студентом Відокремленого структурного підрозділу «Ніжинський фаховий коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України» – престижно, відповідально і справді круто!
  Дякуємо усім за участь в заході та сподіваємося на зустріч в стінах нашого закладу під час вступної кампанії! Чекаємо на Вас, шановні абітурієнти!
 
 
Тетяна Шеїн,

заступник директора з навчально-виховної роботи 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook