ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України»: «Слава Вам, хлібороби!»

23 листопада 2023 року
  21 листопада у ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» відзначали свято працівників полів та ферм.

  Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а засіки заповнені збіжжям, в Україні відзначають Свято працівників сільського господарства.
  З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
  Вже другий рік в Україні триває війна і українському агросектору доводиться пристосовуватись та продовжувати працювати в надскладних умовах. Зруйновані та окуповані території, заміновані поля, значна втрата людського ресурсу… Але наших відважних аграріїв не лякають «пекельні» жнива, влаштовані державою-агресором.
  Багато агрономів, трактористів, механіків із самого початку повномасштабного вторгнення приєднались до лав захисників нашої Батьківщини, взяли зброю до рук і, замість обробляти землю, пішли її захищати.
  З нагоди свята в відбулись урочистості та святковий концерт.
  Із вступним словом виступив директор коледжу Борис Павлюк, який розповів про досягнення навчально-виробничої частини коледжу за цей рік і висловив щиру подяку всім працівникам, хто своєю невтомною працею забезпечили щедрий урожай, а також вручив їм почесні грамоти.
 
 
  Подяку невтомним трударям висловили і учасники художньої самодіяльності.
 
 
  Під керівництвом художніх керівників Світлани Тарасевич, Лариси Дмитерко та Олега Мартинчука учасники художньої самодіяльності своїми піснями і танцями щиро дякували хліборобам. Адже важкою є їх праця. Це і недоспані ночі, напружені дні, висушене сонцем обличчя.
 
Ольга ЗАВІНСЬКА, Петро КОРОПЕЦЬКИЙ,

 організатори свята 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook