Ph.D. Гостьовий проєкт лекцій для аспірантів: From Farm to Fork (керівник бізнесу в Україні ICL Growing Solutions Роман Сластьон)

2 листопада 2023 року
  Ректорат та відділ аспірантури НУБіП України в рамках реалізації проєкту гостьових лекцій продовжує залучати висококваліфікованих експертів задля поглиблення знань аспірантів.

 Так 01 листопада 2023 року в очно-дистанційному форматі пройшла гостьова лекція Романа Сластьона, керівника бізнесу в Україні ICL Growing Solutions на тему «Виклики євроінтеграції та кліматичної нейтральності для агросектору економіки України». Вона була однією з багатьох заходів, що проводяться в НУБіП з метою збагачення освітнього процесу та підвищення рівня підготовки здобувачів наукового ступеня доктора філософії.

  Під час лекції Роман поділився своїм вражаючим досвідом та експертними знаннями в сфері аграрних та екологічних питань. Він обговорив важливі теми, пов'язані з євроінтеграцією України, викликами, які стоять перед агросектором та шляхами досягнення кліматичної нейтральності.

  Зміст лекції був розбитий на дві ключові частини – це євроінтеграція та кліматична нейтральність. Під час першої частини було розглянуто співпраця з європейськими партнерами та відкриття нових можливостей для українських аграріїв, відповідності європейським стандартам у сільському господарстві, регулюванню в сільському господарстві, інституційній спроможності.
  Друга частина була приурочена викидам парникових газів, Green Deal, From Farm to Fork – «від сільського господарства до столу», розвитку зелених практик в агросекторі, вуглецевому землеробству та регенеративному сільському господарству – створенню екологічно чистих методів сільського господарства та відновленню природних ресурсів.

  Розглянута тема є актуальною для сучасного світу, оскільки Україна прагне до гармонізації своєї агросфери з європейськими стандартами та зменшення впливу сільського господарства на зміни клімату. Ця лекція надала учасникам глибоке розуміння та інсайти щодо ключових аспектів, які стосуються євроінтеграції та важливості зростанню кліматичної нейтральності для сталого розвитку агросектору.

  Гостьові лекції надають можливість аспірантам встановлювати контакти й обмінюватися знаннями та ідеями з провідними фахівцями своєї галузі, що сприяє їхньому професійному зростанню. Вдячні лектору за його цінний внесок у наш навчальний процес. Бажаємо аспірантам натхнення та невичерпного джерела знань для подальшого розвитку!

Надія Міняйло,
заступник завідувача відділу аспірантури

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook