Важливі питання життєдіяльності факультету ветеринарної медицини у полі зору вченої ради

21 жовтня 2023 року
ФВМ НУБіП України

   19 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради факультету ветеринарної медицини під головуванням Миколи Цвіліховського, на якому розглянуті важливі питання життєдіяльності факультету. У вступному слові декан факультету проінформував членів вченої ради про поточну ситуацію і події, які відбулися в університеті та на факультеті.

   Заступник декана з післядипломної освіти лікарів ветеринарної медицини, доцент Григорій Бойко доповів про діяльність структурних підрозділів факультету в забезпеченні післядипломної освіти лікарів ветеринарної медицини та перспективи нарощування комерційної складової в рамках програми розвитку НУБіП України «Голосіївська ініціатива – 2025». Члени вченої ради схвалили звіт та обговорила пропозиції щодо активізації співпраці з коледжами ветеринарної медицини України для залучення їхніх науково-педагогічних працівників на стажування.

 

   Про стан та перспективи міжнародної діяльності факультету в рамках виконання програми розвитку НУБіП України «Голосіївська ініціатива – 2025» доповіла керівник Міжнародних програм факультету ветеринарної медицини професор Марина Галат, яка наголосила на необхідності у міжнародної співпраці здобувачів вищої освіти, аспірантів, науково-педагогічних працівників факультету та підготовці міжнародних проєктних заявок для участі у конкурсах для залучення Грантів на факультет.

   Доцент кафедри ветеринарної гігієни імені професора А.К. Скороходька Галабурда М.А. представила звіт про стажування в університетах Польші та Німеччини.

   Про рішення навчально-методичної комісії та наукової ради факультету доповіли їх голови – професор Володимир Костюк і директор НДІ здоров’я тварин Сергій Голопура.

   На засіданні вченої ради факультету було затверджено наукові теми та призначено наукових керівників аспірантам першого року навчання.

 

   Також, вчена рада факультету рекомендувала кандидатури доктора ветеринарних наук, професора кафедри епізоотології, мікробіології і вірусології Миколу Радзиховського; доктора ветеринарних наук, доцента кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого Ларису Кладницьку та доктора ветеринарних наук доцента кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого Олену Журенко до присвоєння вченого звання професора. Кандидатуру кандидата ветеринарних наук, доцента кафедри терапії і клінічної діагностики Андрія Землянського до присвоєння вченого звання доцента.

   У підсумку, декан Микола Цвіліховський наголосив на необхідності проведення профорієнтаційної роботи, організованого проведення освітнього процесу на факультеті та підготовці звітів за поточний рік. Побажав усім міцного здоров’я та мирного неба над головою.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Секретар вченої ради, доцент Жанна Стегней

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook