Жовтневий старостат на факультеті ветеринарної медицини

5 жовтня 2023 року
ФВМ НУБіП України
  3 жовтня відбувся черговий старостат осіннього семестру 2023-2024 н. р. за участі старост усіх курсів та завідувачів кафедр, під головуванням декана факультету ветеринарної медицини Миколи Цвіліховського. Треба відмітити, що це була очна зустріч і явка старост або їх заступників була понад 90 %.

  Відповідно до порядку денного зібрання у вступному слові декан факультету довів до старост академічних груп поточну ситуацію на факультеті ветеринарної медицини, а також поділився планами на жовтень місяць. Особливе занепокоєння декана викликало відношення студентів 6 курсу щодо підготовки до ЄДКІ.

 

  Заступники декана Сергій Деркач та Юрій Жук акцентували увагу старост на перебігу освітнього процесу у І семестрі 2023-2024 н.р. Нагадали старостам, що вже триває восьмий тиждень очного навчання, а окремі студенти до цього часу не ліквідували заборгованості за літню екзаменаційну сесію 2022-2023 н.р., відповідно до терміну, що їм надається згідно положення про заліки і іспити в НУБіП України.

 

  Також зі старостами було обговорено питання організації проміжної атестації та наближення зимової заліково-екзаменаційної сесії. Результати проміжної атестації заплановано розглянути вже на наступному старостаті. Звернуто увагу старост груп щодо заборгованості студентів контрактної форми навчання, які в найкоротший термін мають ліквідувати борги. Наголошено, що обов’язками старост є щоденний чесний контроль відвідування занять студентами з відповідним веденням журналу академічної групи та постійне інформування деканату факультету про стан справ у академічній групі.

 

  Заступник декана Тарас Савчук, нагадав старостам про їх обов’язки та завдання, що передбачені «Положенням про старосту академічної групи» і закликав їх дотримуватись.

  У різному декан факультету Микола Цвіліховський виніс на розгляд старостату звернення студентки 5 курсу Савки Ірини від 27.09.2023 р щодо дистанційного навчання. Декан наголосив, що факультет завжди підтримував і підтримує своїх студентів, особливо в останні роки, і несе велику відповідальність перед державою за якість підготовки лікарів ветеринарної медицини.

 

  В обговоренні звернення взяли участь завідувачі кафедр Олег Мельник, Микола Малюк та Олександр Вальчук, які у своїх виступах підкреслили не припустимість дистанційного формату навчання у процесі підготовки лікаря ветеринарної медицини. Вони наголосили, що під час пандемії це був вимушений крок бо ніхто не знав, як поведеться вірус. Завідувачі кафедр закликали декана та присутніх старост академічних груп дотримуватись рішення вчених рад факультету і університету та відповідних наказів ректора університету.

  Голова студентського сенату Марія Хведчук у своєму виступі наголосила, що формат навчання у осінньому семестрі 2023-2024 н.р. розглядався на зборах студентського самоврядування, де було погоджено змішаний формат освітнього процесу, а саме очне навчання для лабораторних і практичних занять, а лекції та вибіркові дисципліни - дистанційно.

  Свої думки щодо нинішнього формату навчання на факультеті ветеринарної медицини у цьому семестрі також висловили інші учасники старосту, які взяли участь в обговоренні.

   На завершення старостату декан підвів підсумки засідання і закликав всіх присутніх до активної та відповідальної праці. Також подякував ЗСУ за можливість студентам навчатись, а науково-педагогічним працівникам виконувати свої безпосередні обов’язки.

Сергій Деркач, Юрій Жук, Тарас Савчук,
заступники декана факультету ветеринарної медицини

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook